Skocz do zawartości

Mikołaj


Artur z kołobrzegu

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie też nie przyszedł, ale wiedziałem że go nie ma wcześniej.

 

Po prostu omija Kołobrzeg.

 

Ale co tam trzeba sobie zrobić sobie samemu prezent czyt. bobolka i maliniaaka do latania :wink:

Wylot planuje na przyszły weekend bo w tem mnie nie ma Kg i niezdązył bym go zbudować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki z dwoma wirnikami i 3 na ogone ,troche narowisty ,ale o niebo latwiejszy w piltarzu niz DF4 ,bo ten to byl jak szalon kon.

A kompresor firy black and deker 24 l powinien swetenie sie nadawac do wszelkich prac malarskich

 

P.S.

O heli cos wiecej napisze i pokaze w odpowiednim dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja mam nowitki kompresor 24l

Eee tam, na pewno sam sobie kupiłeś i wpakowałeś do skarpety :D

 

Ja od Mikołaja dostałem nowiutkie suche pastele (i możliwość krótkotrwałego użycia trochę przechodzonych pasteli "mokrych" :D )

Jestem bardzo zadowolony, bo to prawdziwa niespodzianka i to od prawdziwego Św. Mikołaja.

 

Ale jest i druga strona medalu.

To jest trochę jak te życzenia, które często składamy dzieciom: żebyś się słuchał rodziców, żebyś się dobrze uczył, żebyś zrobił to czy tamto...czyli zero radości dla życzeniobiorcy :lol:

Zgodnie z tym prezent/narzędzie już mam, ale nie chce mi się wziąść do roboty.

 

PS Gdyby ktoś nie wiedział; to takie suche pastele mogą być przydatne przy postarzaniu modelu (trzeba go odpowiednio wymazać, żeby wyglądał jakby parkował pod chmurką kilkanaście lat, albo przeleciał w smogu tysiące kilometrów :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikolaj jest ! ... zaczal dzialac juz wczoraj ...zadzwonil o 8°° i przyniosl paczke (wygladal troche jak Listonosz ) w paczce 2 silniki ....dzis przyniosl znowu prezent-y tylko go juz nie zdazylem zauwazyc- mysle ze bardzo spieszyl sie do pracy...Ciekawy jestem co bedzie jutro -moze znowu jakis prezencik...kurde modle sie zeby sie to nie skonczylo ....

J.C 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.