Jump to content

Computer na pokladzie


Peter

Recommended Posts

Peter, nie obraź się ale transmisja wideo to porażka. Naprawdę nie ma możliwości nagrać film na pokładzie? Mówię o filmie, bo może takie zaniki w trakcie pilotowania modelu są do przyjęcia ale na filmie nie. Jeśli chodzi o nagrywanie filmu, to koncepcja całkowicie błędna.

I jescze jedno, czy Ty masz możliwość czytania polskich znaków diakrytycznych ę,ą,ź,ć czy to są robaczki utrudniające czytanie, bo to zaden klopot pisac bez nich?

Link to comment
Share on other sites

To jest jeden z przykladow,gdzie mimo dostepnosci elementow,radiolini cyfrowej,nadajnika 1000 mW (model nie oddalil sie wiecej jak 300m ) efekt moze byc taki jak opisales.Intecja bylo raczej pokazanie dosc twardego ladowania :devil:

 

Dla jasnosci-to nie moj model :devil:

Link to comment
Share on other sites

Zakłocenia rzeczywiście były straszne. Ale lot choć krótki, to z efektownym zakończeniem :cry:

 

Ja troche polatałem w niedziele, chciałem się na próbę daleko oddalić na ile tylko się da (latanie w goglach), ale osoby toważyszące wybiły mi to z głowy. Troche za mocno wiało, ale i tak fajnie było te pare minut popatrzeć na ląd z góry. W międzyczasie nad polem latał inny model, więc próbowałem mu cały czas siedzieć na ogonie, tak jakbym go chciał zestrzelić, na prawde fajna sprawa, brakowało mi tylko jeszcze działka na pokładzie :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.