Skocz do zawartości

C 2830 Silver Blue


Irek M

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem ten silnik jako mocniejszy zamiennik popularnego "dzwonka":

http://www.abc-rc.pl/p/0/528/silnik-c2830-14-kv850-280w-silverblue.html

zależało mi na małym kV - 850 by kręcił dużym śmigłem. I tu niespodzianka w specyfikacji: w jednym wierszu napisano, że na 2-3 lipole - śmigła 10-11' ale jako przykład w nawiasie jest juz coś innego - 3 cele smigło...8 calowe. Wydaje mi się, że to stanowcza pomyłka :D ale jakie Wy stosujecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek - z całym szacunkiem ale albo odpowiadasz na dziesiatki postów jednocześnie nie trafiając z odpowiedzią w konkretny albo w ogóle nie zaznajomiłes siez faktami zanim udzieliłeś odpowiedzi...

Ja nie pytam siejakie smigło uzyć i ilu cel by osiągnac jakąś tam moc. Moc mam podaną - max 280W. Skoro silnik na 2-3 cele to jak możesz mi sugerować użycie 4 celi?! Zwrócisz mi za spalony silnik?

Z mojej praktyki wynika, że każdy silnik jaki posiadam generuje większy ciąg i moc od tej podawanej na stronach.

W przypadku tego silnika - kolejny raz powtarzam - chciałem się tylko upewnić, że faktycznie dla 3s smigło 10', a dla 2s - 11'. Jesli nie masz go i nie mozesz udzielić odpowiedzi to po co mieszasz podając teorię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.