Skocz do zawartości

Problemy z trenerkiem


Rekomendowane odpowiedzi

witam , Tadzio ja przykleilem telefon do boku kadluba , sony ericsson j10i2, zamiesciles filmik????, ja za 2 tyg bede latal , rwd musze tez odbudowac bo przod caly odszedl, ale juz mam remontowy do wymiany , koledze zrobilem rwd5 zamieszcze fotke oczywiscie do fotki montaz na szpilki jest.

post-12400-0-32247100-1371038634.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Twój film jest zamieszczony ;) ten z wilgą. Telefon powiadasz? No i patrz jak ładnie wyszedł ;) Gratuluje. Ja się tak powoli przymierzam do breloka ;). RWD ładnie wyszedł. Do wprawy dojdziesz. Po zdjęciu wnosze że kierowca. Czyż byś w czasie pauzy budował zamiast odpoczywać? :P

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzisz dobrze trafiłem ;) bo tak właśnie patrzę że to " leżanka " jakiejś ciężarówki ;) któryś z kolegów coś mówił na temat tego co robisz w trakcie pauzy?

 

Z drugiej strony fajna sprawa ;) aku jest więc pakiety ładować można. Wystarczy na pauze stanąć gdzieś przy łące i pełen relaks :D

 

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ja tylko w domu latam ze synami a w aucie sie nie nudze w wekendy, a koledzy jak sie spotykamy to nie mowia czesc Mirek tylko pierwsze slowa to , jaki samolot zrobiles, ale sa tolerancyjni nikt sie nie smieje bynajmniej. :) jak bym mial tutaj pakiety to mam aku i przetwornice z 24v na 230 v, i taka z 12v na 230 wrazie jazdy autem osobowym gdzies w plener, bo narazie latam wokol domu tez sporo miejsca tam mam , jak sie napewno zorietowales , po obejrzeniu filmiku, myslalem ze ten filmik z lotu z telefonem tez zamisciles , pozdrawiam .

 

no teraz zauwazylem ze jest ups dziekuje ci Tadziu za wgranie go tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.