Skocz do zawartości

"Undelete" karty pamieci.


idfx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Po dlugich zabiegach przegralem walke ze starym komputerem (prawdopodobnie uszkodzenie magistrali dyskow). Przy okazji okazalo sie, ze i dysk lekko ucierpial. Na chwile obecna udaje mi sie odczytac dane z drugiej partycji, bez powodzenia jednak idzie odczytanie partycji systemowej. Nowy system ja widzi, jednak proby jej odczytania koncza sie komunikatem o bledach.

Wracajac do tematu, czy ktos z Was mial doswiadczenia z odzyskiwaniem utraconych danych z karty pamieci ? Wszelkie zdjecia umieszczone w relacji z budowy zostaly utracone wraz z partycja systemowa starego dysku. Bardzo mi zalezy na odzyskaniu tych zdjec. Na biezaco po zgrywaniu na pulpit kasowalem je z karty aparatu, jednak karta nie byla po tych operacjach formatowana. Licznik zdjec rowniez nie byl zerowany, wiec obecne kilka zdjec ma kolejke np. fotka00115, fotka00116 itd. Nie istnieje ryzyko nadpisania plikow.

 

Poprosze o pomoc w temacie, mam nadzieje ze uda sie odzyskac. Nie ma ryzyka utraty kolejnych danych z karty, wszystko obecne zgralem. Jesli cos pojdzie nie tak i tak warto zaryzykowac.

 

Dziekuje i pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki, juz sie biore za robote :) Tamten problem z udostepnianiem sieci juz rozwiazany, naprawilo sie po "upgrejdach", jak wiecej poczytalem to microsoft nawalil i wydal patcha do naprawy.

 

Bede wdzieczny za kolejne porady .. Tutaj przeskanowalo karte, znalazlo pliki nawet daaaawno temu usuwane, ale .... po kliknieciu - recover przesyla do aktywacji licencji programu licencja $100, dali upust 50% na $50, ale to i tak nie malo ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.