Skocz do zawartości

Szybowce w teledysku.


Vertigooo

Rekomendowane odpowiedzi

Z uwagi na to że jestem " młody " :lol: to tylko dziewczyna zwróciła moją uwagę. O gustach się nie dyskutuje uprzedzając posty dotyczące mojej wypowiedzi. Gdyby nie to że znalazło się to na tym forum pewnie byśmy o tym nie wiedzieli ;) ogólnie porażka :D

 

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet w porównaniu do Biebera poziom "męskości" tego wykonawcy jest bardzo niski. Toż to jeszcze dziecko, w teledysku widać, że nawet nie wie, jak podejść do tej laski :), nie mówiąc już o udawaniu pilotażu.

 

Gdybym jednak miał wybierać pomiędzy nimi, to najprawdopodobniej siedziałbym beż żadnej muzyki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładną mamy górkę?

Teledysk nagrany na terenie Aeroklubu Jeleniogórskiego. Oraz w centrum Jeleniej Góry. A te ładne widoki to z góry szybowcowej w Jeżowie Sudeckim, naszej mekki F3F-u :D

A tak na marginesie w Jeżowie Sudeckim powstawały legendarne szybowce Grunau-Baby

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komentarzach ns YT pisał, że nie pilotował, a jedynie leciał...

 

A co do śpiewania po naszemu. Nie odszukujmy się, ale Polska to zaścianek. Gdybym ja miał špiewać to też tylko po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz język jak i wszystkie słowiańskie w tym rosyjski są pięknymi językami i zasługują tak jak i utwory na to by zachować jakąś odrębność. Znajdźcie sobię pierwszą lepszą piosenkę która ma wersje "słowiańską" i anglielską, niemiecką to już jest inny dźwięk nie ma takiego zgrania słów itd. Niestety ten Rutkowski będzie miał fanów, bo wreszcie młodzież gimnazjalna odnalazła polskiego bibera(nie mówię o wszystkich) . Może udawać na teledysku, że jest pilotem, komandosem czy supermanem, to jego sprawa, że będzie się okłamywał do końca życia myślę że zrobienie kursu szybowcowego w jego przypadku jest czymś nierealnym jeszcze by sobie pobrudził sznuróweczki w butach. Boli mnie tylko to, że wykorzystał szybowników do tego by się wybić, w moim przekonaniu mogę iść do np polsatu i zrobić kabaret o nim wykorzystam go żeby się wybić.. Czy to będzie fair?. szkoda, że dziś idą wszyscy na skróty a ostatnio pełno się takowych przewija przez tematykę lotnictwa wystarczy wspomnieć o niedawnej sytuacji kiedy to jeden z czołowych pilotów zajmujących się akrobacją szybowcową przywłaszczył sobię tytuł naszego Mistrza Świata Macieja Pospieszyńskiego. Troszke niepokojąca jest ta idąca z zachodu moda na brak skromności, budowanie swojego fałszywego wizerunku kosztem innych. Wkleiłem link z ciekawości, czy tylko ja jestem taki radykalny.

 

Jak już mówimy tyle o językach, lotnictwie, modelarstwie to jeśli ktoś jeszcze nie widział choć kilka lat temu chyba tutaj było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idfx

Tu masz rację, plastikowym pedałom stanowcze nie. Nie zmienia to jednak faktu, że nasza ojczyzna to nic nieznaczący punkt na mapie dla wielu. Chłopak dobrze wybrał język, ale patrz początek mojego postu :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.