Skocz do zawartości

Testor McCoy 049


Maj0r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Ktoś używał tych silników? Jakie wrażenia? Jak wypadają w porównianiu do Cox'ów? Na co uważać? Nabyłem dzisiaj taki silnik, mam już dla niego model, ale fajnie byłoby wiedzieć coś więcej niż to, że działa fajnie na 35% nitro.

 

Oto zdjęcia

 

418623.jpg

 

418622.jpg

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie miałem styczności z tymi silnikami jednak na forach amerykańskich są prawie tak popularne jak coxy, a ludzie bardzo je chwalą. Jednak uważam, że 35% nitro to przesada. Do coxów (0,8 i 1,5) stosuję od 0% do 10% z czego najczęściej 0% i 5%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajnie to chodzi. Nie latałem na nim, testowałem tylko na desce. W przeciwieństwie do Europy w USA standardem jest paliwo z 15% nitro. Dlatego wszystkie amerykańskie silniki i produkowane na tamtejszy rynek są przystosowane właśnie to takiego paliwa. Przy wolnej chwili poszukam w swoich papierach, wydaje mi się, że był w jakiejś gazecie test tego silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.