Skocz do zawartości

Darmowy symulator do Pioneera 1400


Krzyś63
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i dziekuję

 

Po drążę troszkę temat. Zainstalowałem program i mam następujący problem. Po pierwsze nie znalazłem modelu o którym wspominał kolega (Arrow)

, po drugie mam płatny ( tani) symulator E sky i jest tam nadajnik którego nie mogę lub nie umiem skompatybilować z symulatorem zaproponowanym przez kolegę. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz wyjście jack z Twojego nadajnika to zwykłym kabelkiem audio podłącz się pod mikrofon w komputerze i skorzystaj z programu SmartPropoPlus w którym zrobisz sobie wirtualny kontroler który będzie działał z tym symulatorem.

 

Model masz w załączniku.

BMI Arrow 1400.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziękuję i proszę o dalszą podpowiedź. Chyba nie do końca się zrozumieliśmy się. To nie jest „ prawdziwy” nadajnik, a tylko rodzaj jostika działającego i wyglądającego jak nadajnik zakończonego wtyczką USB. Poza tym nie mogę rozpakować pliku z modelem. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.