Skocz do zawartości

czemu nie lata SKY LADY


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

witam zakupiłem model SKY LADY 2 WYRZUCAM GO Z RENKI I SPADA W DUŁ MOZE DLATEGO ZE NIE MUNIEM SIE OBSUGIWAĆ APARATURĄ PRZY STARCE ??? CO MAM ZRBIĆ

 

po 1 kupić słownik

po 2 nie krzyczeć

a po 3 sprawdzić wszystko w modelu(wyważenie, rewersy, trym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

człowieku popraw te byki!!

 

A poza tym GDZIE BYŚ CHCIAŁ ŻEBY SPADAŁ, W BOK?! - apropos "czy ta winda jedzie do góry?..." :D

 

edit

Pisałem równo z przedmówcą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak nie reagować na takie posty? Nawet w dziale "Od czego zacząć" JAK??

 

Magnum.

 

Tobie tylko i wyłącznie pomoże (być może) kontakt z inną osobą zajmującą się tym hobby która co nie co Ci o tym hobby opowie w cztery oczy. Mieszkasz w dużym mieście więc nie powinieneś mieć z tym kłopotu. Zadajesz pytania na tak elementarnym poziomie że aż strach próbować na nie logicznie odpowiadać! Podjedź na lotnisko modelarskie, popytaj, podpatruj, ucz się.

 

strejla_u -> to naprawdę nie jest "Nic śmiesznego" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magnum (nie wiem jak masz na imię, a prosiłem bardzo dawno o uzupełnienie Profilu), niestety nasze pogaduszki na PW nie mają sensu.

Od początku proszę też o poprawę ortografii i nic nie skutkuje ( a obiecałeś poprawić błędy juz popełnione).

Niestety, nic do Ciebie nie dociera, więc na początek, do końca roku masz przerwę w pisaniu na PFMRC.

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.