Skocz do zawartości

Co jeszcze zamowic?


mati1988k

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Trochę szkoda, że nie zapytałeś wcześniej. W UH mają zestaw części zamiennych do niego, który warto mieć, a za przesyłkę byś nie zapłacił.

Ten heli mymaga takiego sprzętu:

 

Wersja normalna:

3xhs 65mg

1xrobbe 61bb

1x gy401

nx pakiet 3s1100-1700

1xDOBRY ODBIORNIK (węglowa rama może zakłócać)

 

Wersja ECO:

3xhdg202hb(niestety od daaaawana są backordered)

1x hdg201

Pakiety hxt - nie jest to mistrzostwo świata, ale delikatnie traktowane spokojnie się sprawują.(poprzez delikatne traktowanie rozumiem nie rozładowywanie ich poniżej 80% i ładowanie prądem 0,5C)

Wersji ECO jeszcze nie miałem okazji sprawdzić przez brak serw na stanie, ale jak sprawdzę to napiszę :P)

1x

gy401 (Wydatek od którego nie chcesz uciekać...)

 

Mam nadzieję, że wyklarowało kwestię zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

201 to fajne servo (przynajmniej ze specyfikacji), ale troszeczkę za słabe na tarczę.

Taka szybkość jest wymagana na ogonie, natomiast na tarcze powinno iść coś w okolicy 1,.2-2kg nie wolniejsze niż 0,2s(bo inaczej heli będzie odpowiadał ze strasznym opóźnieniem).

Przyznam się bez bicia, że sam przez chwilę rozważałem opcję 4x201, ale przemówił rozsądek:

-do serw hdg najprawdopodobniej nie da się dokupić sębatek, a te na pewno będą do wymiany po krecie.

- Ze względu na krety zębatki muszą być metalowe, albo serwa na tyle popularne, żeby nie było problemu z zakupem zapasowych.

 

Z tych 2 powodów zamówiłem hdg202mg i jak wszystko dojdzie sprawdzimy jak to się spisuje w takim zestawieniu.

 

robaf niestety nie masz racji. Gy401 w helikraft kosztuje ok 130$, co przy obecnej cenie dolara wychodzi ok320zł z przesyłką. Mając do wyboru telebee a gy401 przy roznicy cenowej 70zl wybór dla mnie jest oczywisty.

Odnośnie ceny za heli to odpowiedz jest zależna od tego kto kupuje. W UH sa DUŻE zniżki dla klientów platynowych(30$ różnicy na samym heli).

Jednakże powiedzmy sobie szczerze, że sjm400 jest maszyną na hale lub warunki bezwietrzne. Przy średnich podmuchach, w których trex sobie radzi sjm jest bardzo nerwowy i "skacze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Robraf sam latam na tym żyroskopie Aligna i jest super przynajmniej do lotów w trybie normal odradzam żyroskopy typu firmy Walkera (używane max 100zł) na jednym z nich model 007 omal nie wleciałem w siebie i złamałem łopatę przez to takie tanie żyroskopy mogą tylko wiele szkód narobić

Z heli pozdrowieniami

Oki188

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.