Skocz do zawartości

http://www.marvio-rc.pl


sebamor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wybrałem się z kolegami do sklepu modelarskiego. okazało się, że sklep modelarnia na rondzie grzegórzeckim był już zamknięty więc postanowiliśmy się udać do nowo otwartego marvio-rc. Na drzwiach nalepka "sobota 9-14" (byliśmy tam o 15-stej). Ale pociągnąłem za drzwi... otwarte ! :D okazało się, że Pan Wojtek był w sklepie i grzebał przy nowym modelu. Bez problemu nas obsłużył. A ceny w większości o 1/4 niższe :D. Naprawdę jestem BARDZO mile zaskoczony, więc polecam wszystkim modelarzom z Krakowa i nie tylko. ;) Miły personel + atrakcyjne ceny = naprawdę fajny sklep ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zamówiłem w sobotę pakiet lipol, zawiaski, dźwignie w Marivo-rc, w niedzielę dostałem mail że towar jest już spakowany i gotowy do wysłania, dziś otrzymałem paczkę a w środku wszystkie rzeczy które zamówiłem. Dodam że wszystko zapakowane w taki sposób że nawet obunożny skok pocztowca na tą pakę nie byłby w staniej jej uszkodzić. To moje pierwsze zamówienie z tego sklepu ale na pewno nie ostatnie. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Niedziela wieczór złożone zamówienie i tu zrobiłem pewną pomyłkę , napisałem maila do sklepu i o dziwo już po kilkunastu minutach prośba została rozpatrzona :) kontakt doskonały ;)

Towar dziś dostarczony , zapakowany wręcz pancernie . Sklep jak najbardziej polecam :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem niedawno osobiście w tym sklepie przy okazji wizyty w Krakowie. Zakupiłem towar na Extrę, porozmawiałem chwilę ze sprzedawcą (właścicielem?) , złego słowa nie mogę powiedzieć. Węgiel który był mi potrzebny jeszcze ponoć nie był rozpakowany ale dla sprzedawcy nie było problemu żeby go rozpakować z czym chwilę zeszło. Jeden z niewielu sklepów w którym człowiek nie czuje się intruzem. Po prostu obsługa taka jakiej życzylibyśmy sobie we wszystkich sklepach. Dla mnie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Spory wybór towaru od ręki i dodatkowo aktualny stan na stronie - więc można sprawdzić co jest dostępne w razie pilnej potrzeby, zanim się ruszy do sklepu.

 

Jedna rzecz mnie uderzyła po ostatniej wizycie w tym sklepie: tam nie chodzi tylko o sprzedaż. Sklep prowadzą fascynaci modelarstwa i tak podchodzą do klienta. Ja odczułem, że chodzi nie tyle o to, by klient coś kupił, ale żeby był zadowolony z zakupu i złapał "bakcyla". No i jak żona mnie wyrzuci z FOXem z domu, to mam w marvio-rc zarezerwowaną kozetkę :D.

To nie tylko dobry sklep, ale dodatkowo przyjazne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Środa godz. 10:50

Zamawiam i od razu opłacam zamówienie - szybowiec Multiplex HERON (rozpiętość 2,4 m). W polu "Uwagi do zamówienia" wpisuję prośbę o zwrócenie uwagi na estetykę oryginalnego kartonu Multiplexa, który już po złożeniu modelu ma służyć do jego transportu na lotnisko i przechowywania modelu w domu. Ten sam szybowiec zamówiłem wcześniej w modelemax.pl ale przesyłki nie przyjąłem, bo opakowanie było zmasakrowane - szczegóły i zdjęcia tu: http://pfmrc.eu/index.php?/topic/6585-httpmodelemaxpl/?p=574997

Środa godz. 12:20

Telefon od Pana z marivo-rc.pl z informacją, że niestety są problemy z dystrybutorem Multiplexa w Polsce, który nie dba o opakowania i te są często pogniecione i uszkodzone. Pan informuje mnie, że opakowanie idealne nie będzie ale w przyzwoitym stanie i że zapakują to jeszcze w dodatkowy karton . Zgadzam się i dobijamy targu :)

Czwartek godz. 13:30

Kurier przynosi pudło. Nie naruszone i większe od poprzedniego z modelmax. Oryginalne opakowanie Multiplexa zostało owinięte podwójnie w folię bąbelkową i zapakowane w  większy mocny karton, który dodatkowo owinięty został folią stretch i solidnie pozaklejany taśmą. Opakowanie po prostu pancerne !

Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem jakości obsługi w marivo.pl.

  • Dobre ceny
  • Natychmiastowa wysyłka
  • Bardzo dobre pakowanie
  • Indywidualne podejście do klienta - moja niecodzienna prośba o ładne opakowanie została potraktowana jak najbardziej poważnie. 

Zdecydowanie POLECAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.