Skocz do zawartości

Easy Star i wichura...


Peter

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli metoda prob i bledow,moje filmy zyskuja na jakosci.

Na TV jest super,ale jak to w zyciu bywa,potem to juz roznie.

Mam jeszce filmik,z lotu z OSD,ale bedzie wieczorkiem i w dodatku czarno blady.

Nierozgarnieta zaloga sklepu ,wcisnela mi kamerke NTSC, a w UE wszak jest PAL.

No ale to pozniej...

Easy zmaga sie na tym filmie z bardzo porywistym wiaterkiem.Te dzikie manewry,to nie nauka pilotazu , ale proby lotu w miare okreslonym kierunku.Najlepszy motyw jest taki,ze nie moglem pokonac odcinka 0k. 150 do pierwszych drzew. To te ktore widac na wprost przy starcie :devil:

Kupa smiechu,milego ogladania :mrgreen:

http://www.stage6.com/user/Kamera_Petera/video/1967046/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz historia,ale tak jak pisalem na poczatku - jakosc docelowa powinna byc na poziomie min. TV.

To trudne,ale powoli poznam temat.U mnie na dvd jest poprawnie,ale powinna byc zyleta.

I raczej nie trzeba wydac na to kilka tysiecy,najwazniejszy jest przetwornik,pierwsze ogniwo-czyli szkielko i kamerka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik na pewno nie zdobyl by wysokiego miejsca,chociaz kto wie ?.

Po raz pierwszy (na forum) OSD ale juz w locie.Niestety,nieprzytomna zaloga sklepu wyslala mi kameke NTSC.

Ale generalnie sens mozna uchwycic,takze jak radio sie spisuje-wysokosc,odleglosc,kierunek gdzie do domu,predkosc...itd.

http://www.stage6.com/user/Kamera_Petera/video/1967771/

 

I co Wy na to ?

Takie rozwiazania wyznaczaja nowy-bezpieczniejszy rodzaj latania.Nawet znalezc go mozna potem-po obejrzeniu filmu i zapisaniu ostatniej pozycji z GPS.

 

Edit.

Ze wzgledu na jakosc (inny system ) ogladanie na wlasna odpowiedzialnosc-jakosc filmu wrecz poraza :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter, a jak obraz (wygląda) w goglach, tak samo? Poza tym jak dla mnie to za szeroki obiektyw. To kiepsko się ogląda taki wygięty horyzont, aco dopiero prowadzić model :x

Teraz takie pytania

1 Czy zgrywałeś na tę nagrywarkę SanDisca? Myśle, że na komputerze miałbyś dobry kolorowy film.

2 Wracam do obiektywu, dla mnie w pierwszym momencie ten wygięty horyzont i związana z tym zmiana perspektywy (blędna ocena wysokości), czy do tego jesteś w stanie się przyzwyczaić?

Ale sie rozpisałem, wysyłam szybko, coby znowu nie zgubić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W goglach jest ok.

Dla nich bez roznicy PAL czy NTSC.

Mam takie wrazenie ze jakby lepiej dzialaly niz w PAL-u.

Nagrywanie niestety wymaga duzo pojemnosci-za 40 cos tam funta upolowalem

mala nagrywarke DVD.Dopiero ta nagrywarka ma taki wypas jak chcialem (poprzednie trzy wrocily do sklepow).

Poza kazdym rodzajem IN Video ma takze...polskie menu :twisted:

Niestety,jest zablokowana (i sluszmie) na sygnal NTSC.

Czyta go , ale nie nagra,wszak tu Europa :ble:

Szeroki kat-ja dopiero sie ucze latac,raptem mam moze 60 godzin lotu w goglach.

Ale juz laduje samodzielnie,czasem 100m od bazy , ale calo.

A jesli wiecej widze,to czuje sie pewniej.

Chodzi o orientacje.Z wysokosci 1000 m wszystko wyglada calkiem inaczej :twisted:

Zwlaszca w goglach.Obraz jest pomniejszony kilkukrotnie.

Wczoraj zaliczylem pierwszy 1 km.

Jak dopracuje wszystko i zmienie baterie-to wybiore sie na 3 km do gory,ale bedzie jazda-w dol :chick:,ale juz z ,,normalnym'' obiektywem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nagrywanie filmu to moja idea była taka, żeby nagrywać na laptopa czy inny jakiś komputer, możesz wtedy wypuścić sygnał PAL z dowolnego (chyba programu do montażu wideo) i np. nagrać na płytę, taśmnę czy co tam masz pod ręką.

Jeśli chodzi o obiektyw to doradzałbym standardowy, szerokokątny pomniejsza obraz jeszcze bardziej. Ale to moja teoria zaczerpnięta ze zjawisk optycznych. W "cyfrze" może być inaczej. Musisz sam sprawdzić (najlepiej na ziemi :D ), a potem w powietrzu.

Bardzo się staram pisać poprawnie ale nie wiem czy na temat (ES i wichura)? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z laptopa zrezygnowalem juz na starcie-Grabber,czyli przejsciowka na composite video zabiera juz na starcie 20% jakosci.Druga sprawa-blue screen-zerwie synchro,juz sie nie podniesie.Zeby zapisac (w dobrej jakosci) w locie,musi byc to dobra i droga maszyna.

A to samo robi uklad przeznaczony tylko do tego za koszt 250 zl.

I zgodnie z teoria,ze jak cos jest uniwersalne,to jest do...scyzorykiem tez chleb pokroimy-tylko jak ?

Kamerki sa drogie-wybor prawie zaden,jakosc zalosna.Ale zwalcze ten temat-bedzie jakosc TV-na zywo i na serwerze-w koszcie podstawowej kamerki oczywiscie.

Gorzej jednak ze szkielkami-wszak to kamerki security-nie do tych celow.No chyba ze sa uniwersalne....

Niestety , majac 42'' monitorek,ciezko jest zobaczyc dobry obraz,na mniejszym jest lepsza autosugestia :lol2: i samozadowolenie.A na pc 17'' to juz calkiem bajka :shock:

Pisz,pisz,najlepiej negatywnie-to mam wtedy pewien dystans i obiektywna-negatywna opinie.

Bardziej mi zalezy wlasnie na takiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.