Jump to content

IV Bitwa o Wartę Bolesławiecką 27.04.2013


skidan

Recommended Posts

Eskadra Młode Wilki z wielką przyjemnością zaprasza wszystkich chętnych na IV Bitwę powietrzną o Wartę Bolesławiecka 27.04.2013.

Tegoroczny sezon ze względu na warunki pogodowe bardzo nam się opóźnił, więc tym bardziej liczymy na dużą frekwencję zawodników.

Zawody będą zaliczane do Pucharu Polski 2013 oraz do EuroCup ESA, a to oznacza, że będziemy gościć zawodników z zagranicy. Na zaproszenie odpowiedziało aż 12 zawodników z Czech.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: skidanz2 [małpa] wp.pl do 25.04.2013 godz. 24:00

 

W tytule: IV Bitwa o Wartę Bolesławiecką

Imię i Nazwisko

Eskadra

WWI Tak/Nie

Nazwa modelu

Częstotliwość/Kanał

 

WWII Tak/Nie

Nazwa modelu

Częstotliwość/Kanał

 

Zawodnicy będą zobowiązani do wypełnienia deklaracji o odpowiedzialności za ewentualne szkody, a zawodnicy niepełnoletni dodatkowo muszą być pod opieką pełnoletniej osoby.

 

Wpisowe: 25 zł

 

Organizatorzy zapewniają poczęstunek dla zawodników oraz napoje gorące i zimne.

 

Gorąco zapraszamy.

t_plakat_iv_bitwa_o_wart1_542.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Już po zawodach.Dziękujemy za miłe przyjęcie. Jak zawsze super atmosfera i mili ludzie :) . Tylko jedno popsuło trochę zawody...

Mianowicie zapis o zakazie podnoszenia modeli z poza strefy lądowania. Pierwszy raz spotkałem się z sytuacją, że walka skończyła się przed czasem bo nie miał kto latać. Przepis beznadziejny <_< ! Mam nadzieję, że uda się coś z tym zrobić ;)

Link to comment
Share on other sites

"Przepis beznadziejny" to trochę za surowa ocena, zapis wyeliminował sytuacje, gdzie pilot biegł po model jak pod krzyżowym ogniem niemieckich MG 42 ;) ... (porównanie bezpieczne bo Warta gościła pilotów zza południowej granicy ;) ), ale fakt że przepis wyszedł trochę za bardzo restrykcyjny, zwłaszcza w przypadkach gdy model lądował poza strefą lądowania nie na skutek kill'a w powietrzu, a na przykład z powodu nieudanego startu, czy awarii...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.