Skocz do zawartości

War Thunder


Viper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

To co prawda nie symulator modeli, ale symulator sieciowy samolotów z okresu sprzed , w czasie i nieco po II WŚ.

Mój Syn to wynalazł i muszę przyznać że fajne :)

War thunder firmy, która wypusciła sturmovika i wings of prey.

Generalnie free, aczkolwiek za szybsze ulepszenia, czy lepsze samoloty trzeba płacić, no chyba że stopniowo zdobywa się doświadczenie i punkty, za które nabywamy coraz to doskonalsze maszyny i wtedy absolutnie za darmo.

Dostępne narodowości to USA, Brytfania, Germania i Rosija i Japońce.

A obszary działań od Pacyfiku, poprzez Europę do Korei.

Grafika super, zabawa przednia.

Polecam

 

http://warthunder.co...lispa33_CD5854_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co najfajniejsze - przy genialnej grafice chodzi super na bardzo średnim i leciwym już sprzęcie. Tylko ta otoczka MMO trochę przeszkadza (mnie) bo nie bardzo mi pasuje do symulatora zdobywanie doświadczenia (innego niż to własne, nabyte w walce), jakieś poziomy itp. pierdoły. Ale obadać na pewno warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie się przeprosiłem z war thunder. Gra się bardzo fajnie (ja na początku miałem problemy z przestawieniem się na myszkę, od dwóch lat grałem tylko na PS3).

Mój nick : wiejskilata2.

Idę właśnie chwilę pograć:D

 

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie się przeprosiłem z war thunder. Gra się bardzo fajnie (ja na początku miałem problemy z przestawieniem się na myszkę

 

Podziwiam za determinację, granie w symulatory myszką, to mniej więcej podobnie, jakby zamiast nadajnika RC używać myszy do latania modelem. Jak Cię wciągnie to pomyśl jednak o kupnie dżojstika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Podziwiam za determinację, granie w symulatory myszką, to mniej więcej podobnie, jakby zamiast nadajnika RC używać myszy do latania modelem. Jak Cię wciągnie to pomyśl jednak o kupnie dżojstika.

Wybacz, ale grałeś w w WT? Nie sądze...

Zacznijmy, że nie nazwałbym WARTHUNDERA symulatorem, faktycznie gra ma niezłe odwzorowanie fizyki, ale symulatorem raczej nie jest. Druga sprawa, że jest "strzelanką" z widoku pierwszej/trzeciej osoby i celowanie przy użyciu myszki jest akurat najwygodniejszy z możliwych rozwiązań.

Dlatego vowthyn, zagraj i później możemy wymienić się spostrzeżeniami.

Pozdrawiam i polecam grę...

 

 

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zapytam - zauważyłeś że ta gra posiada trzy tryby gry (arcade battles, historical battles i full real battle)? Z zasady nie dotykam arcadowych trybów, a nawet taki hardcorowy sim, jak DCS-Ka50 posiada taki tryb, w którym staje się zwykłą strzelanką z widokiem z trzeciej osoby.

 

War Thunder pełnokrwistym symulatorem pokroju Rise of Flight faktycznie nazwać nie można, ale w opcji full real battle po wyłączeniu wszystkich autowspomagaczy typu informacje wyświetlane na ekranie czy automatyczne odkładanie poprawki staje się całkiem przyjemnym simem, który pod względem poziomu realizmu spokojnie postawiłbym gdzieś w okolicach Ił2 Sturmovik Forgotten Battles (do poziomu pierwszegoSturmovika pewnie nie dorasta, ale FB i późniejsze dodatki jak Pacyfik uprościły nieco rozgrywkę).

 

Proponuję zmień ustawienia: shot20130423061634.th.jpg i wejdź na serwer typu Full Real Battle. Myślę że granie tam myszką może być stresujące. Pewnie że się da na upartego (gdybam bo nigdy nie próbowałem), ale po co sobie odbierać część przyjemności i klimatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj próbowałem grać na joyu, faktycznie jest bardziej klimatycznie, ale dla mnie albo pad albo ew. myszka i klawiatura.

 

Zauważyłem, że gra jest naprawdę dobrze zoptymalizowana. Wszedłem w ustawienia grafiki, wszystkie do oporu i co się jeszcze dało przestawiłem na maksymalne i mam jeszcze 40fps przy ziemi, 60~70 wyżej. Wow!

 

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.