Jump to content

Jakie wygodne snapy do częstego rozpinania?


vowthyn
 Share

Recommended Posts

Potrzebuję snapów do połączenia popychaczy lotek w skrzydłach, które będą demontowalne. Serwa znajdują się w kadłubie, więc nie wchodzi w grę odłączanie kabli od serw, tylko właśnie popychaczy od dźwigni lotek, dlatego snapy nie mogą być jakieś badziewne, żeby nie rozleciały się po kilku takich operacjach, nie chcę też stosować zwykłego patentu ze snapami wykonanymi z kostek elektrycznych bo tam jest śrubka, która będzie kłopotliwa do częstego rozkręcania, a po za tym mam zwyczaj zabezpieczać takie połączenie na stałe cyjanoakrylem bo bez tego wydaje mi się niepewne. Model będzie nieduży (strzelam, że tak do 1 kg). Acha, fajnie gdyby było to coś z oferty http://www.modelemax.pl/index.php?cPath=1_33] modelemax.pl [/url] bo będę tam robił zamówienie. I przy okazji czy ktoś może mi powiedzieć, czy warto kupować TAKĄ"]http://www.modelemax...s_id=13682]TAKĄ TAŚMĘ[/url] do zawiasów, czy to jest to samo co zwykły plaster opatrunkowy w aptece?

Link to comment
Share on other sites

Koledzy z niemieckiego forum rcline.de używają też takiego rozwiązania na szybki demontaż popychaczy lotek z serwami w kadłubie. Sam też używałem takich neodymków. Trzymają naprawdę silnie.

imgp00121.jpgimgp00141.jpg

Link to comment
Share on other sites

To była tylko propozycja rozwiązania.

Proponuję zrobić taką kontrolną parę i ciągnąć dynamometrem do zerwania. Przecież to nie będzie 2 czy 3 metrowej rozpiętości Extra :)

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.