braian Posted December 24, 2007 Posted December 24, 2007 witam mam pytanie co sądzicie o tej ładowarce morze ma ktoś ja słyszałem że ładowarki które mają wbudowany balanserem sa niezbyt dobre czy to prawda?? jest dobrą ładowarką?
braian Posted December 24, 2007 Author Posted December 24, 2007 a zapomniałem http://www.cyber-fly.pl/index.php?products=product&prod_id=698&PHPSESSID=75057ca0562f24eca92b48011f5f6464
tomekRC Posted December 24, 2007 Posted December 24, 2007 nie mogłeś wziąć EDIT . !! pod pierwszym postem tylko kleisz post pod postem swoim ehh zmień to ;D
TomekP Posted December 25, 2007 Posted December 25, 2007 Nic nie jest napisane o rozładowywaniu ogniw, a przy NiCD się przydaje. To co prawda trochę droższa opcja, ale czy nie lepiej kupić SHARK'a a potem jakiś osobny balanser do niego?
Marcinmb Posted December 25, 2007 Posted December 25, 2007 wyglada to jak podróbka ładowarki IMAX B6...A w UH IMAX jest nawet tanszy,ma lepsze parametry no i to calkiem pozadna ladowarke...wiele osób ja sobie chwali w tym ja :mrgreen: moze lepiej sciagnac ta ladowarke z UH?nawet z przesylka wyjdzie ci trochw taniej a zawsze mozna jeszcze cos dozucic jeszcze do paczki :devil:
braian Posted December 27, 2007 Author Posted December 27, 2007 ok dzieki za pomoc!!! :D zastanowie sie jeszcze
cobra Posted December 28, 2007 Posted December 28, 2007 Wydaje się, że jest to imax B6 w innej "skórze", ale może się mylę. Może specyfikacja jest niepełna, bo B6 ładuje też Li-PoFe4, a tu nic nie wspominają.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.