Skocz do zawartości

Zawody ślizgów wodnych FSR w Skoroszowie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Dopiero dzisiaj przeczytałem te wpisy. Kolego Bartku filmik jest ekstra, a jak przeczytałem o zdarzeniu, widzę że filmik mógłby być jeszcze lepszy i przysłużyć się modelarskiej braci, lecz w czasie zawodów zaszło nieporozumienie, o którym dowiedziałem się po czasie. Faktycznie w wypowiedzi AC jest ziarnko prawdy - boimy się o modele a szczególnie nie lubimy zakłóceń w czasie Zawodów. Pojawiłeś się ze swoja latającą kamerą bez uprzedzenia i to wywołało zaniepokojenie zawodników i słuszny sprzeciw sędziego. Gdybyś się wcześniej "dogadał z Prezesem" czyli myślę że chodzi tu o Organizatora Zawodów, i poprosił  go by ten uprzedził wszystkich a co najważniejsze sędziego to na pewno mielibyśmy teraz filmiki o wiele pełniejsze. Teraz nikt nie przypuszcza że Twój model robiłby zakłócenia. Niemniej reakcja sędziego wtedy była prawidłowa w stosunku do Twojego modelu jak i byłaby do innych, nie porównując, ”chińskich zabawek”. Wolimy dmuchać na zimne. Co do przepisów, to faktycznie jest zakaz włączania nadajników pod rygorem dyskwalifikacji niemniej jednak z zastrzeżeniem „nie dotyczy 2,4” czyli Ciebie z 433mHz można pod ten przepis podciągnąć bo nikogo nie jesteś w stanie zakłócić. Serdecznie zapraszamy Ciebie i innych modelarsko zakręconych do odwiedzenia w tym roku Skoroszowa (II eliminacja - 16-18 maja - Skoroszów - kontakt: R. Dziergwa )

oraz innych naszych zawodów.

http://www.fsrvho.pl/forum/viewtopic.php?f=27&t=205&start=70

Pozdrawiam

„prezes wszystkich prezesów”

Komandor Sekcji FSR

Marek Zelech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.