Jump to content

jaki napęd lepszy do samochodziku.

Recommended Posts

Silnik lotniczy 3F nie nadaje się do modelu samochodu chyba że że na przykład z napędem śmigłowym kiedyś taki sam miałem :wink: , ale kiepsko to jeździło-nie było hamulca ani wstecznego.Jak chcesz zacząć zabawę w samochodach, to spróbuj do zbierać i kupić coś gotowego, niestety wykonanie auta samemu nie jest łatwe i ciężko otrzymać właściwy efekt.

[Widzę że kolega Tasma16 preferuje mój pogląd na sprawę depron-balsa :wink: ]

• 1 month later...

Witam

Moge co-nieco pomoc, kiedys zrobilem samochod rc wlasnorecznie, ale bylo to naprawde pracochlonne, wlasciwie robilem go po to zeby nauczyc sie obslugi maszyn bo wymagalo to calej masy pracy na tokarce i frezarce, samochodzik byl zrobiony calkowicie z duralu, mial sztywna tylna os z dyferencjalem na 3 satelitkach.

Niestety to bylo dosc dawno i nie mam zadnych zdjec tego modelu.

Moe napisac cos wiecej ale powiedz czy Ciebie interesuje budowa samochodu typu depron+smiglo? czy raczej prawdziwego samochodu napedzanego kolami :D

Mam chyba nawet gdzies w domu zapasowy zestaw: dyferencjal i zembatki do budowy samochodu, jesli uda mi ie go znalezc a Ty zechcesz sie podjac budowy to dostaniesz go w prezencie.

Co do akumulatora... kup lepiej standardowy akumulator 7,2v nawet ni-cd, sa naprawde tanie i nie bedzie problemu z rozmiarem, waga i z dobraniem silnika i regulatora do tego.

• 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.