Jump to content

Bezzałogowy aparat latający dla archeologa - prośba o wsparcie


lazio
 Share

Recommended Posts

Witam,

 

zwracam się do Was z prośbą o wsparcie mojej aplikacji w konkursie "Stypendium z Wyboru". Staram się w nim o pozyskanie funduszy na przygotowanie bezzałogowego aparatu latającego do użytku archeologicznego. Dotychczas używałem bezzałogowca przygotowanego w ramach mojej pracy licencjackiej za pieniądze mojej uczelni. W tej chwili kończę studia i chciałbym zdobyć fundusze na własną maszynę. Mój pomysł na wykorzystanie niskobudżetowych bezzałogowców w archeologii wiąże się z wszechobecnym trendem na pisanie/mówienie o dronach kosztujących po parędziesiąt/paręset tysięcy złotych. A przecież można to zrobić taniej... :)

 

Rywalizacja w ramach programu "Stypendium z Wyboru" organizowanego przez Fundację Absolvent.pl (http://stypendiumzwyboru.absolvent.pl/) polega na uzbieraniu jak największej liczby głosów oddanych przez osoby posiadające konto na Facebooku na dane zgłoszenie (w terminie 13.05-23.06.2013). Podczas oddawania głosu trzeba wprawdzie zaakceptować aplikację fundacji, ale później można ją usunąć.

 

Poniżej przesyłam link do mojej aplikacji:

http://stypendiumzwy...-dla-archeologa

Jest to krótki filmik, w którym wyjaśniam o co aplikuję.

 

Na końcu oprócz prośby o głosy, miałbym prośbę o rozpowszechnianie mojej aplikacji.

Z góry ogromnie dziękuję za wsparcie! :)

 

 

 

PS

Mam nadzieję, że wybaczycie że mój pierwszy wpis na tym forum ma właśnie taką, a nie inną treść.

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że masz sporo fajnych zainteresowań, brakuje tylko strzelectwa ;) Gdybyś potrzebował kogoś z bardzo dobrym sprzętem i sporym doświadczeniem w archeologii wykopaliskowej to polecam się na przyszłość. Jedyny krok do przeskoczenia to piep...ne pozwolenie od konserwatora zabytków (nawet żeby spenetrować własną ziemię, ale o tym pewnie wiesz sporo). Na chwilę obecną działalność w PL zawiesiłem, ze względu na przepisy z lat 60tych i legalnie z uśmiechem na twarzy "kopię" w UK..

 

Co do tematu o którym piszesz, skontaktuj się z kolegą ECO400 tutaj z forum, z tego co wiem, dosyć głeboko siedzi w dronach i innych cudach, głównie pod kątem filmowania i fotografii dosyć profesjonalnej.

 

Pozdrawiam !

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.