Skocz do zawartości

techmixpol


pietka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sklep z mydłem i powidłem. Byłem zainteresowany zakupem tego modelu

http://allegro.pl/super-model-f-16-zelektronika-bateria-elektryk-i3278612796.html

Choć napisali, że nie odpowiadają na pytania o cenę minimalną, napisałem jednak maila aby wygrać licytację. Nie chce nawet pisać jak chamsko i bezczelnie właściciel tej firemki mi odpisał. Jedyne czego możecie się spodziewać to obrażanie, chamskie odzywki i komentarze i przeświadczenie tego osobnika, że może gnoić wszystko i wszystkich.

Nie polecam tego buca

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przecież pisze że nie odpowiadają na pytania o cenę minimalną

a ty i tak pytasz to się nie dziw że dostałeś konkretną odpowiedź :)

 

Z drugiej strony trochę kultury nie zaszkodzi. Chociaż ciężko się powstrzymać

odowiadając na kolejnego bezsensownego maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpachla. Ja rozumiem, że nie chce ktoś odpowiadać na maila. Świadomie zaryzykowałem, ale zadałem pytanie grzecznie i usprawiedliwiłem dlaczego je zadaję, a więc nie uważam maila za bezsensownego, bo wyraźnie zaznaczyłem, że chcę wylicytować ten model. Na jego miejscu jednak bym odpowiedział. Jeśli nie chciał , nie musiał odpowiadać. Wtedy tak czy siak przystąpiłbym do licytacji. Za to pojechał potem po bandzie Pierwsza odpowiedź od razu dała obraz buty i zarozumialstwa , wręcz na granicy obrazy. Ale to nic. Odpowiedziałem mu że jest to odpowiedź niekulturalna i impertynencka, chamska , ale w odpowiedzi na kolejny obraźliwy mail, zaznaczyłem, że nie jest moim zamiarem ani obrażanie go ani kłótnia i że chcę mu przedstawić mój ogląd zachowania się tego facia jako człowieka i sprzedawcy. No i się zaczęło!!!! Jak chcesz to na PW wyślę ci najfajniejsze fragmenty. Nie chcę cytować tego na tym forum, bo tu raczej kulturalni ludzie bywają. Tak jak ten człek potrafi napluć na innego to się nie mieści w pale. Nie użyłem żadnego wulgaryzmu, najcięższy kaliber miało słowo chamstwo, za to ja dostałem kilka epitetów z grupy "ciężkiej artylerii". Ogólnie dał mi jeszcze wykład, jaki to on jest w ogóle debeściak i co mu inni mogą i co on może innym. Co jak co, ale okazuje się, ze są ludzie na świecie, którym się w ...wiecie gdzie..... poprzewracało i mają się za lepszych od innych. Jeśli traktuje klientów tak jak mnie,,... to szkoda słów. Dziwię się tylko,ze przetrwał na rynku aż 4 lata...... No, ale co się odwlecze, to nie uciecze. Aha, jeśli poczytasz jego odpowiedzi na komentarze negatywne na allegro to będziesz miał namiastkę jego niewątpliwego talentu.

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem kiedyś z tym sprzedawcą do czynienia. Choć brakowało paru rzeczy itd.. grzecznie odpowiadał i dosyłał w kolejnych przesyłkach za free... ale to było dawno temu.. widać stracił cierpliwośc i zapomniał kultury. Z drugiej strony popatrzcie za ile ma niektóre rzeczy ... hardcore ceny :) bez problemu niektóre można znaleźć na allegro taniej o połowę lub jeszcze taniej...

 

Anyway ten model F16 jest rzeczywiście od około roku cyklicznie wystawiany i z tego co wiem cena minimalna jest zapewne powyżej 1000 zł. Kiedyś jak ludzie mieli jeszcze zapał to licytacja kończyła się się w okolicach 1200 bez skutku. Może pod wpływem czasu cena min. zmalała ale z pewnością nadal jest ponad 1000 zł. Ostatnie konkret licytacje kończyły się w okolicy 800 zł i cena nie była osiągana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.