Skocz do zawartości

Corona a Hitec


gasiorek0092
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Synteza to takie cudo dzięki, ktoremu nie musisz stosowac kwarców w odbiornikach tego typu. Po podpięciu serw i zasilania naciskacz w odbiorniku taki malutki "słicz" i "loguje " się on do twojego nadajnika. Mam kilka tych odbiorników i bardzo sobie je chwalę. Po zawartej treści w pytaniu mniemam, że jesteś zupełnie zielony w temacie dlatego tym bardziej bedziesz zadowolony.

może tylko na przyszłosc pisz konkretniej bo informacja, że masz Hiteca 35 fm nie jest istotną informacja. Podaje sie zawsze typ nadajnika i innych urządzeń , o które pytasz. Ja uzywam nadajnika Hitec Optic 6 i odbiorników Corona 8-9 kanałowych. Są to odbiorniki z podwójną przemianą - kolejny wazny termin dla ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą Coronę RP8D1 kupiłem ładnych pare lat temu; siedziała i w spalinie 7,5 2suwie, 10cm 4suwie oraz w mniejszych i większych elektrykach. Trochę skłamałem piszac wyżej, że uzywam 8-9 kanałowych. Te najnowsze odbiorniki mają 9 wejsć czyli 8 kanałów i oddzielnie dla zasilania - dlatego napisało mi się 9 kanałowe. Jedyną wadą tych odbiorników to prócz niepozornego "miękkiego " wyglądu to mocowanie anteny, którą łatwo zerwać z punktu lutowania. Poza tym jestem bardzo zadowolony i mimo, iż mam 3 odbiorniki od Optica i 5 Coron to jesli jest okazja to chetnie kupię kolejny po atrakcyjnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest sens kupić 8 kanałowy odbiornik niż 6cio. To co z tego, że nadajnik masz 6 kanałowy. Przykład: lotki mam zawsze na oddzielnych kanałach więc w modelu ze sterem kierunku, wysokości lotkami i silnikiem masz już zajętych 5 kanałów mimo tylko 4rech czynności. Gdy dodasz np. klapy i podwozie to już zajętych 7(lub 8 gdy klapy na dwóch serwach). Gdy w akrobacie musisz dać dwa serwa na ster wysokości to już 9 zajętych. Oczywiście w pierwszym modelu nie wykorzystasz tego ale gdybyś chciał to fizycznie nie da rady.

Taki jest sens kupowania odbiornika o większej ilości kanałów niż nadajnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.