Skocz do zawartości

Od jakiego modelu zacząć?


Dragon312

Rekomendowane odpowiedzi

Przeważnie paczka idzie z Hong kongu. Kiedy zamwiałem stamtąd 9xr, szła około 1,5 tygodnia :)

Wiesz, 9xr jest nib nowsza, ale z modułem i wysyłką ja zapłaciłem 400zł, a podejrzewam, że 9x wyjdzie troszeczkę taniej...

I pamiętaj, jak kupujesz z hobbyking to musisz mieć konto w paypal.

Zresztą, w Polsce też czasami trafiają się 9x bo dobrych cenach, np. teraz kolega z forum sprzedaje apkę flysky, która teoretycznie jest identyczna jak 9x.

http://pfmrc.eu/index.php?/topic/37645-s-apartura-fly-sky-fs-thx-z-modulem-frsky-dht-klon-turnigy9xx/page__pid__444869#entry444869

Warto popatrzeć na allegro czy nie ma gdzieś tanich apek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli pozwolisz... Przeciez to jest dokladnie to samo. Turnigy produkowane sa przez FlySky, tyle, ze jako Turnigy otrzymuja inna etykietke i inny obrazek na ekranie.

 

a jednak to nie to samo ... u znajomego kłopot leży po stronie softu ... nie da się zmiksować kanauł 6 z jakim innym kanałem jest to nie możliwe, reszta kanałów miksuje się bez problemu ale kanał 6 odmawia współpracy ... może to pojedyncza sztuka ale z drugiej strony po co produkować coś identycznego pod inna nazwą ... ja nadal będę uważał że jak wybierać to T9X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super napisane może i ja coś z tego wyniosę dziękuje ... lubię konstruktywną dyskusje tak samo jak konstruktywne wskazywanie błędów czego nie mogę powiedzieć o zakończeniu Twoje wypowiedzi z "rymowanie bajek" ... całkiem nie potrzebne i na poziomie zaczepek ze szkoły podstawowej ... pozdrawiam i dziękuje z pewnością "pogugluje" w tym temacie ... czuje się zmobilizowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.