Skocz do zawartości

RealFlight 6.5 którą wersję wybrać?


tomyy29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś ma owy symulator, lub posiada wiedzę jakie modele samolotów lub helikopterów znajdują się w

RealFlight 6.5 R/C Flight Simulator with Airplane Mega Pack,

a jakie modele są w

RealFlight 6.5 R/C Flight Simulator with Heli Mega Pack ?

Pytam ponieważ nie wiem na jaki zestaw się zdecydować, a nie potrafię nigdzie znaleźć szczegółowych zestawień modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam ponieważ nie wiem na jaki zestaw się zdecydować, a nie potrafię nigdzie znaleźć szczegółowych zestawień modeli.

 

Tomek, jaja sobie robisz? A że tak zapytam, interesują cię samoloty czy helikoptery?

 

http://www.realflight.com/megapacks.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, mam i sobie bardzo chwalę :). Ja wybrałem go akurat z racji tego, że zacząłem sie bawić heli i w ramach oszczędności na częściach, wolałem zainwestować w dobry symulator... Dlatego też wybrałem zestaw heli pack. Samolotami też latam i jest to całkiem dobry trening, jeśli się chce próbować czegoś np. z 3D. Są całe "szkolenia" jaki manewr po kolei wykonać. Zestawienie jakie modele gdzie są, jest tutaj: http://www.realflight.com/aircraftlist.html. Cała rozpiętość, od pianek do 3D, do odrzutowców latających 300km/h. Jest nawet gaui 330, także można próbować latać quadrocopterem. Tereny są ciekawe, można polatać pomiędzy budynkami itd, zmieniając kamere. Ciekawa zabawa. Poza tym, jeśli ktoś ma w miarę wydajne łącze i PCta, można sie bawić w sieci, a jest z kim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.