Skocz do zawartości

Czy to depron?


Pan AdaM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oni budują z oryginalnego białego depronu. Jest on dostępny w sklepach modelarskich. A Ty jak chcesz się wziąść za budowę to będą Ci potrzebne podkłady pod panele. Dostępne w większości sklepów budowlanych. Występuje w 3, 5 i 6 mm grubościach. I jest rowkowany w przeciwieństwie do oryginału.

 

 

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś właśnie taki panel kupiłem, jasno zielony 6mm, rowkowany i nie ma szans wygiąć, jak na zdjeciu ponizej bo pęka. Stąd moje pytanie powyżej. Czyli oryginalny biały depron w sklepie modelarskim i mogę budować ?

Co do gięcia depronu warto zajrzeć do "Depronnnej Biblii" czyli na stronkę Motylastego i do tematu Wyginanie depronu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni nie używają zwykłego depronu. Obejrzyjcie więcej odcinków. Oni rozróżniają zwykły depron od tego ich foamboardu.

Ten materiał to pianka typu depron, ale obustronnie pokryta papierem. U nas występuje jako foam-x i jest wykorzystywana do budowy makiet budynków. Można ją kupić na ef3m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.