Skocz do zawartości

CV 32cc wasze opinie


darkzlosnik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam może ktoś z was spotkał się z takim silnikiem jak SV 32cc i może mi coś więcej o tym silniku powiedzieć.

obecnie jestem w trakcie budowy katany 1800mm i planowałem zamontować do niej silnik DLA 32cc rozmawiałem o tym ze znajomym i zaproponował mi że ma silnik SV 32cc fabrycznie nowy w pudelku zapakowany za ok 500zl może go mi sprzedać.

z tego co wiem to ten silnik ma ciut mniejsze osiągi niż silniki DLA i moje pytanie brzmi

 

czy ten silnik pociągnie katane 1800mm nie wiem iaka waga tej katany będzie końcowa ale myśle ze około 2,2 2,5 kilo po skończeniu i nie chodzi mi by samolot się tylko z tym silnikiem unosił się ale miał zapas mocy np: by wykonać zawis

 

mam jeszcze 2gie pytanie czy ta cena 500zl jest atrakcyjna za ten silnik bo jeśli nawet by okazało się że nie da sobie rady do akrobata to bym go może zamontował do p51 którego musiał bym odbudować po zimowej kraksie ale na razie zabieram się za to jak pies do jeża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że cena 500 zł za takiego benzyniaczka jest ok..

Na pewno ten silnik nie tylko pociągnie Twoją Katane ale nią nieżle potarmosi.. ;)

Nie wiem czy piszesz o wadze do lotu ale wydaje mi się iż 2/2,5 kg to sam model ,bo realnie to licz w granicach 3600g do nawet 5000g zależnie od wyposażenia.

Widziałem taki silnik w wersji bokser, na Żarze , chyba 50 cm i właściciel go chwalił .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że cena 500 zł za takiego benzyniaczka jest ok..

Na pewno ten silnik nie tylko pociągnie Twoją Katane ale nią nieżle potarmosi.. ;)

Nie wiem czy piszesz o wadze do lotu ale wydaje mi się iż 2/2,5 kg to sam model ,bo realnie to licz w granicach 3600g do nawet 5000g zależnie od wyposażenia.

Widziałem taki silnik w wersji bokser, na Żarze , chyba 50 cm i właściciel go chwalił .

sorry nie napisałem o wadze do lotu ale o wadze samej konstrukcji na razie waży 1700 gram po dodaniu foli i kabiny i reszty myśle że 2,5 kilo się zamknę nie znam jeszcze wagi końcowej bo jeszcze nie wiem jaki dokładnie osprzęt włożę

 

no to bardzo mnie to ucieszyło że da rade i że ten zakup się opłaca to chyba mam już odpowiedz na swoje pytanie.

mimo to prosił bym jeszcze o jakieś opinie na temat tego silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.