Skocz do zawartości

HK 450 - czas lotu


malinowski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój pierwszy post w tym dziale;)

 

Od kilku dni zacząłem ujeżdżać swoją 450 (na razie podskoki na podwoziu treningowym). Wylatałem na razie mało bo ok 7 pakietów. Zastanawia mnie jednak czas lotu - wydaje mnie się on podejrzanie krótki - ok 6 minut. Nie wiem czy to normalne, czy coś jest nie tak. Może macie jakieś pomysły?

 

Mój setup

HK -450 pro FBL tt + Turnigy 3550 kv + zębatka 13

 

Krzywa gazu i skoku według instrukcji i porad kolegi oblatywacza

 

5 100% +11*

4 80%

3 60% +6*

2 35%

1 0% -2*

 

Pakiety 2200 mah (mam 3 sztuki) zawsze rozładowywane do odcięcia.

 

Po locie zarówno silnik i jak regulator są ciepłe (idzie spokojnie złapać ręką), pakiet jest letni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dobór zębatki atakującej, dobór krzywych (konkretnie nie poradzę bo sam się bardzo się znam) i lekko chodząca mechanika. Pakiety też powinny mieć na tyle wysokie C, żeby praktycznie (a nie teoretycznie) jak najdłużej dawały odpowiednio wysoki prąd.

 

Mój CX450 FB na pasku latał (zawisy, loty postępowe - kółeczka, ósemki, na dużym gazie przeważnie w IDLE-UP, krzywa gazu 100-85-100, liniowa krzywa skoku) jakieś 6-8 minut na starych, puchnących pakietach 2200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.