adamr Posted December 31, 2007 Posted December 31, 2007 Witam!! Mam na imię Adam, lat 50,mieszkam w Kraśniku. Powrót do modelarstwa lotniczego po 25 latach. Moja dziłka to ,, szmatoloty'' do 1939 roku. Pozdrawiam Wszystkich !!! Aha!! DO SIEGO ROKU !!!.
Leda_g Posted January 1, 2008 Posted January 1, 2008 Witam na forum. Widze że powrót do modelarstwa nie zna ograniczeń wiekowych, to napawa do optymizmu. Cieszę się że przybywa zapaleńców.
instruktor Posted January 1, 2008 Posted January 1, 2008 Witaj jest coraz milej kiedy więcej nas w "słusznym"wieku
rabbitlkr Posted January 1, 2008 Posted January 1, 2008 No witam witam Na forum coraz więcej Kraśniczan sie robi;) miłego forumowania życze;)
Henryk S. Posted January 1, 2008 Posted January 1, 2008 Witam serdecznie w naszym gronie,ponownie zarażonego chorobą modelowania.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.