Jump to content

[p] poszukuję planow Wildcat balsa 75cm rozp. dxf


robraf

Recommended Posts

Posted

witam tak jak w temacie te plany z profili2.com mi nie chcą się ściągnac ( tzn te jedne tego wildcata i pare innych ) czy mogłby mi ktos przesłac na robert60000@op.pl ????????

Posted

Tego to ja juz nie wiem, ale napewno możesz sobie przeskalować. Mam też gdzieś na płytce kilka planów modeli z II wojny, ale jakie i w jakimstanie muszę sprawdzić. Jeśli będzie też wildcat to podeślę.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.