Skocz do zawartości

Wyjazd na Mistrzostwa Świata F1A


Wodzu 7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mój dobry kolega i przyjaciel,"stary modelarz" Darek Stęzalski zwrócił się do mnie o pomoc.Na podstawie uzyskanych wyników sportowych w 2012 roku oraz po obozie Kadry Narodowej AP został zakwalifikowany jako zawodnik do reprezentacji Polski,która weżmie udział w Mistrzostwach Świata Modeli Swobodnie Latających we Francji w dn.03-11.08.2013r.

Aeroklub Polski dostał częsciowe dofinansowanie startu Polaków od Ministerstwa Sportu i Turystyki ale i tak kazdy z zawodników musi dopłacić 3240 zł.aby wystartować w tych Mistrzostwach Świata.Jest to kwota przekraczająca jego możliwosci finansowe.Nie jest On żadnym biznesmenem,prezesem zarządu czy dyrektorem centrali tylko tzw.budowlańcem zarabiającym srednia krajową jak wiekszość z Nas,borykających sie z problemami dnia codziennego.

Darek jest wielokrotnym Mistrzem Polski,byłm Mistrzem Świata,bardzo dobrym zawodnikiem ,modelarzem a przede wszystkimi dobrym człowiekiem i dlatego na tym Forum proszę o pomoc dla Niego.Liczy sie naprawdę każda kwota,nawet 10 zł. które można przekazać na konto Aeroklubu Polskiego:Bank BGŻ,nr rach.11 2030 0045 1110 0000 0253 5390 z dopiskiem w tytule wpłaty-Dariusz Stężalski,najpóżniej do 10.07.2013r.

Chciałem nadmienić,że ze względu na dośc pózną decyzję Aeroklubu{pismo kwalifikacyjne z dnia 10.06.13}było niemozliwe pozyskanie funduszy na wyjazd od Urzędów ,instytucji lub prywatnych sponsorów.

Z góry dziekuję Wszystkim,którzy pomoga Darkowi w tym wyjeżdzie.Sam deklaruję wpłatę 50 zł.

Pozdrawiam Wojtek.

Edytowane przez Wodzu 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.