Skocz do zawartości

Laserowe cięcie sklejki - gdzie?


Lukis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Znacie jakąś firmę, w której można by wyciąć tanio :) projekt przewidziany pod sklejkę 3mm? Pisałem już do kilku firm ale albo nie tną w sklejce, albo mają ceny z kosmosu, może ktoś z was już coś gdzieś wycinał w sklejce i może mi polecić jakąś firmę?

Pozdrawiam

Łukasz

 

P.S.

Jeśli w złym dziale to proszę przenieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Firmę to ja znam (samolotyrc.pl) ale jakoś nie mogę ich szczerze polecić.

Jakość mają dobrą, ale po ostatnim zamówieniu przez kilka tygodni prosiłem się o realizację - w życiu nie słyszałem o tylu nieszczęściach co w ich wymówkach). Tym niemniej jak chcesz zaryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem ,że projekt spełnia minimalne warunki ,takie jak zamknięte krzywe ,czy krzywe z kilkudziesięciu ,a nie kilku tysięcy punktów.

 

Jeśli spełniasz te warunki ,wytną Ci od ręki ( o ile mają materiał taki jakiego ty potrzebujesz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Wysyłasz im plany (i materiał) lub z ich materiału , a oni ci go odsyłają w postaci wyciętych elementów.

 

Warunki jak widzę ok.

Orientujesz się może w cenach, czy o to trzeba już pytać indywidualnie? (w balsie 3mm i sklejce 2mm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.