Skocz do zawartości

Syczenie z głośników


skraf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Mam podłączone kino domowe(Philips HTS3357) pod komputer i od pewnego czasu zaczęło syczeć z głośników - wszystkich(nie jest to burczenie itp. zwykłe syczenie). Jest ono takie samo przy każdym poziomie głośności. Co może być tego powodem?

Sprawdziłem wszystkie kable, mikrofon itd. mam wyłączone w komputerze(jak podłącze mp4 to nic nie ustępuje). Naddam jeszcze, że to syczenie jest zawsze takie samo.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szumy występują nawet przy ściszonym kinie domowym i są słyszalne we wszystkich kanałach to obstawiam, że uszkodzony jest zasilacz. Sprawdziłem w sieci: w tym kinie jest zasilacz impulsowy i pewnie to on sieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja też coś zaproponuje. Połącz przewodem obudowę komputera z grzejnikiem -rurką, tylko najpierw usuń farbę,, u mnie pomogło już wiele lat temu.

 

 

Ja to samo zrobiłem z dekoderem do TV naziemnej ten sam efekt zakłucenia ustąpiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.