Jump to content

T9x mikser gazu i SW


idfx
 Share

Recommended Posts

Witam !

 

Nie miałem okazji jeszcze się bawić mikserami w t9x. Naszło mnie na małe eksperymenty z modelem, chciałbym go sporo odchudzić i przez to przeważyć na tył. Spodziewam się ostrego zadzierania na większym gazie i pomyślałem o zmiksowaniu gazu ze sterem wysokości. Czy da się i w jaki sposób ustawić współzależność SW tak by np. od 80% gazu proporcjonalnie opuszczał się o jakiś procent SW ? Najlepiej by włączało się jakimś przełącznikiem tak by działało w locie rekreacyjnym a jak najdzie ochota na małe wariactwa i pętle to wyłączyć opcję. Wiem, że to nie będzie prawidłowe wyregulowanie modelu, ale jak wspomniałem na początku mam w planach całą gamę eksperymentów.

 

Pozdrawiam !

Link to comment
Share on other sites

Model jest już prawidłowo wyregulowany i lata jak trzeba, ale kusi mnie na parę nowatorskich pomysłów. Do tej pory nie potrzebowałem używać mikserów, to nie jest prawidłowa droga do latania .. teraz przyszła kolej na eksperymenty, stąd moje pytanie.

Link to comment
Share on other sites

Podepnę się pod temat Kacpra bo chciałem zrobić mix klap i sw i podobnie jak autor byłem wrogiem wszelakich udogodnień w pilotażu, ale o ile lądując widzę model i mogę korygować ręcznie, to na dużej wysokości już klops.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.