Skocz do zawartości

Energy 3D - rozp. 920 mm


Marek_Cm

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 308
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Duze lotki sa potrzebne np do zawisu, zeby niwelowac moment obrotowy od silnika. Tak samo przydaja sie przy locie na duzym kacie natarcia. Takie male lotki moga umozliwic, przy dobrze zrobionym systemie sterowania nimi loty z wiekszym zakresem predkosci bez flatteru. Lecz tutaj duze stery znowuz moga ten problem wytworzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D MODEL GOTOWY DO LOTU :D:D

 

Jeszcze przydala by sie owiewka silnika. Niestety narazie nie bedzie, bo nie mam zamiaru babrac sie w zywicy, a w wytlaczaniu nie mam doswiadczenia. Waga samolotu bez paliwa to 850 gram. Zmiescilem sie w zamierzanej wadze choc jest to troche duzo. Mozna by bylo zmniejszyc wage budujac model bardzo lekko. Ja nie mialem zamiaru zrobic go lekkiego tylko zeby byl pancerny. Teraz tylko czekac na jakas fajna pogode i modlic sie zeby nie rozwalic podczas oblotu :P

 

467.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.