Skocz do zawartości

Energy 3D - rozp. 920 mm


Marek_Cm

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne postepy w budowie. Model oklejony, wstepnie poskladany. Waga tego co na zdjeciach 200gram. Pozostalo zrobic kabinke, owiewke na silnik (o ile beda checi na babranie sie w zywicy), zrobic podwozie, zamontowac osprzet RC i silnik.

 

012.JPG

 

Gorna czesc kadluba na zamek, dlatego nie bedzie mozliwosci na odczepienie sie klapki od kadluba, dzieki czemu nic z niego nie wyleci :P

 

013.JPG

 

a tu jeszcze zblizenie na idealnie pasujace elementy w skrzydle

 

014.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 308
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Model gotowy do lotu. Waga jak mi wyszla to 720 gram, bez smigla i kolpaka. Przypomne, ze poprzedni wazyl 850.

 

Brak owiewki na silnik. Zobaczymy jak bedzie z checiami, moze zrobie wytloczke.

015.JPG

 

016.JPG

 

a tak w calosci

017.JPG

018.JPG

 

Napewno jeszcze zadajecie sobie pytanie dlaczego ten sam kolor folii:

- BO MI ZOSTALO :jupi: :P

 

Jak pogoda dapisze to moze jutro oblot. Dam znac jak poszlo. Mam nadzieje, ze bedzie OK. Postaram sie zalatwic jakis filmik z lotow, bo jeszcze nie zamiesilem jak ten modelik lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba wszyscy nie widza zdjec. Zdjecia i poradnik sa na jednym serwerze. Teraz to zauwazylem, ale nic nie moge zrobic, bo to nie moja wina lecz yoyo.pl

 

ze stronki yoyo.pl

"Awaria routera dostawcy

W sobotę ( 26.07.2008r.) nastąpiła awaria routera naszego dostawcy.

W związku z tym serwery v1.yoyo.pl i v4.yoyo.pl są niedostępne do czasu usunięcia awarii.

 

Za niedogodności przepraszamy. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.