Skocz do zawartości

Energy 3D - rozp. 920 mm


Marek_Cm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 308
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam !

 

Model zmierza ku końcowi skończyłem skrzydła i kadłub jeszcze stateczniki i wyposażenie właśnie a propo wyposażenia jaki silnik polecacie taki w granicach 1.5kg ciągu? zrobiłem model bardziej pancerny i waży tak jak stoi 670g wiec strzelam jakies 1.2kg teraz silnik ale pod regiel 25A cos takiego realne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.2 ciągu na 25A to przy 3 celach

przy 4 można zejść poniżej 20 ale po co?

 

jest temat ,ktoś na forum szukal wlasnie silnika 1.5kg do 25A

 

tamten facet chyba chce użyć regla 25A i uzyskać 2kg ciągu ale niestety nieda się na 3 celach

a nie widziałem jeszcze regulatora 25a który by 4 cele obsługiwał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ten silnik jest bardzo fajny daje na smigle 9x6 1200g ciągu. Ostatnio próbowałem z drewnianym smigłem Top Flite 10x6 i dawał 1300g ciągu. Jednak zdecydowanie zostane przy śmigle APC 9x6 dlatego że ma wiekszą sprawność przy mniejszych obrotach. Jak dopisze pogoda to oblatuje energy w niedziele. Miałem kłopoty z wyważeniem bo niestety ogon sporo waży, przypuszczam że w wersji spalinowej łatwiej ustalić prawidłowy SC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.