Skocz do zawartości

Energy 3D - rozp. 920 mm


Marek_Cm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 308
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja miałem w Katanie początkowo TURNIGY AerodriveXp SK Series 42-40 750Kv - 600W, ale na zawis nie było szans. Zamieniłem więc na TURNIGY 4250A 700kv Brushless Outrunner - 720W i dopiero był zapas.

O zawisie mowy też nie było, nie ze mną za sterami... :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na silniku 35-48 mocy będzie aż nad to

np silnik 35-48 800kv jest odpowiednikiem silnika axi 2826 760kv http://www.modelmotors.cz/index.php?page=61&product=2826&serie=12&line=GOLD

i jak widac w tabeli na 4 celach przewidywany model 3D ok 1600g

 

Kwazio nie wiem co ty zrobiłeś katanie że na 42-40 nie wisiała, może źle dobrany pakiet i smigło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc z dzisiaj najnowsze Newsy :

 

Waga z pakietem i resztą bez regla i silnika tak jak stoi : 770gram.

 

I napotkałem mały problem :oops: mianowicie z jednej strony lotka od kadłuba jest około 7mm a z drugiej jakies 4mm może tak zostać? czy musze to jakoś naprawić?.

 

Fotki niebawem bo jutro rano wyjeżdżam na kolejne Wakacje :) 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim polecisz sprawdź sobie czy nie masz luzu na sterze wysokości. Ster wysokości jest spory i nawet minimalny luz powoduje pływanie modelu. Model jest dość szybki i nerwowy. Udanych lotów powodzenia. Najlepiej włącz sobie na wysokości EXP-na jakieś 70% - ja mam tyle i lata sie super choć model modelowi nie równy więc poprostu musisz sie wlatać i wyczuć model sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko super model wystartował i lece lece nagle zakłocenia próbuje wyratować model ale nie reaguje na stery i bufff... kret jakby tego było mało zapalił się pakiet i zanim go odpiąłem to spalił przednią część kadłuba i kawałek skrzydła...

 

Czyli budujemy samolocik od nowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kret jakby tego było mało zapalił się pakiet i zanim go odpiąłem to spalił przednią część kadłuba i kawałek skrzydła...

 

I gdzie są Ci co pisali, że LiPole mało kiedy się zapalają a jeśli już to tylko przy ładowaniu...?

 

Szkoda modelu :( Z tego co widzę to masz Turnigy 9X na 2.4Ghz... I powiadasz, że zakłócenia? Hmm :)

 

P.S: Daj fote jak to wygląda teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.