Skocz do zawartości

Energy 3D - rozp. 920 mm


Marek_Cm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 308
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Słaby pakiet? A nie "pikało" Ci, że pakiet się rozładowuje? Jeśli tak to chyba jesteś nieodpowiedzialny i latałeś dalej. Nie mów, że przy 9.8v nadajnik przestaje działać. Z tego co wiem to na 2.4Ghz zakłóceń nie złapie nawet jak się wyłączy aparaturę ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MisRC: Zadałem sobie trochę trudu i przejrzałem twoje posty. Na m oje oko to masz niewielkie doświadczenie w lataniu. Wydaje mi się, że nie jesteś jeszcze gotów na Energy a zakłócenia były.. ale "na drążkach". To nie wstyd się przyznać, że pilotaż tego modelu cię przerósł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, panika jest naszym wrogiem :D na twoim miejscu przed następnym lotem poćwiczyłbym na symulatorze to dobra szkoła, ja tego nie zrobiłem i sklejałem swoj pierwszy model 3 razy zanim lot trwał dłużej niż 5 min :D

Ps. Sprawdź czy blisko pakietu nie odstają jakieś ostre elementy bo przy upadku pakiet mógł zostać przedziurawiony i dla tego spłoną (tak mi się przytrafiło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na przyszłość - najważniejsze to wznieść się wysoko i jak najszybciej strymować stery tak, żeby po puszczeniu drążków model leciał z grubsza poziomo...

No i drążki nie kciukami, tylko pomiędzy kciuki i wskazujące... I tak masz ćwiczyć już na symulatorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie szkoły sterowania modelami (a właściwie to trzymania drążków nadajnika). Jedna mówi, by trzymać drążki od góry, kciukami, a druga, by sterować modelem trzymając drążki pomiędzy kciukiem i palcem wskazującym.

 

Jest to kwestia przyzwyczajenia, tak samo jak wybór mode nadajnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.