Skocz do zawartości

Kwarce do odbiornika


lukaszluk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuje kwarców ,4 do modeli (odbiornik) a mam następująca aparaturę Hitec Optic6, nadajnik RFmodule HPF-MI, CH62 35.020

Wszystkie odbiorniki mam podwójna przemiana (wszystkie Hitec).

Jak dobrać odpowiedni kwarc, czy npewno dobrze dobieram, nie chcę zakupić niepotrzebbnego by lezał, może znacie jakieś dobre sklepy gdzie mozna kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tym sęk bo ja chce z 1 nadajnika sterować kilkoma samolotami a nie chcę za każdym razem wymieniac kwarca z nadajnika i odbiornika, w nadajniku siedzi jak pisałem wyżej a teraz chcę dokupić do 4 samolotów a w kazdym siedzi odbiornik ale pusty wiec chcę uzbroić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synteza kosztuje, to w przyszlości a teraz to jak piszesz to muszę zrobić. W środku siedzi oryginalny kwarc Hitec`a i teraz muszę dokupić 4 do odbiorników Hitec`a, tylko teraz że w modelemax mają cytuję "KWARC JET RX 62CH 35MHz DUAL (HITEC)" czy one będą pasować?, w .arthobby mają ale jak ze strony wynika to nie mają na stanie, trzeba by zadzwonić (chyba oryginał jak ze zdjęcia jak i mój oryginalny), w nastiku też chyba oryginalne.

Tylko teraz gdzie zamówić owe kwarce by byly oryginalne. Problem z tym modelmaxem czy te kwarce będą pasić czy czasem nie będę musiał kupić i do nadajnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.