Jump to content

Paczkomaty inPost


Irek M
 Share

Recommended Posts

Nie wiecie czy w soboty czynne są lokalne punkty obsługi kilenta? Chodzi konkretnie o Gdańsk. Od wczoraj gdy dostałem sms o dostarczeniu przesyłki nie mogę jej odebrać z paczkomatu.. Miałem płatność przy odbiorze ale widocznie - co potwierdziła telefonicznie osoba z centrum chyba - nastapiła awaria i nie mogę odebrać. Osoba wysłuchująca mnie niby przekazała do lokalnego punktu sprawę i dziś mieli sie zgłosić do mnie osobiście z paczjką - nie zadzwonili nawet. Dziś pani udająca bardzo uprzejmą obiecała, że dostarcza do domu najszybciej jak to będzie możliwe czyli w ...poniedziałek. łącznie z telefonami do nich wydałem wiecej niż zamówiłbym kurierem i oczywiście znacznie szybciej. Żeby chociaż podane były telefony do lokalnych ale nie - wolą podac tylko automat bo wtedy nie muszą się tłumaczyć...

Link to comment
Share on other sites

Korzystałem wielokrotnie z ich usług i złego słowa powiedzieć nie mogę, ale jak widać, zdarzają się kwiatki niestety.

O ile się nie mylę, to punkty klienta działają tylko w dni robocze.

Jeśli masz facebooka, to napisz tam do nich zapytanie o to, raczej powinni odpowiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Zapytanie i nie tylko to ja wysłałem i mailowo i telefonicznie więc facebook byłby tu najmniej skuteczny. Tam mogę jedynie wylać swoje negatywne emocje ale po co...Ciekawi mnie tylko co sklep na to bo przez nich (inpost) zrezygnowałem z zakupu po ich skutecznym zablokowaniu mi odbioru. Gdy paczka nieodebrana przez 3 dni to kolejne dni czeka w ich siedzibie - mam znowu jeżdzic po mieście (znowu dopłacając) by odebrać?! Są skrajnie niepoważni i tyle.

Zapytałem o pracę w dni weekendowe bo jeśli mogę nadawać i odbierać 24 godz. na dobę przez 7dni w tyg. to chyba musi ktoś mieć dyżur w razie czego.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.