Skocz do zawartości

Przenoszenie planow na balse


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wydruki z atramentówki smaruję klejem do papieru (taki w sztyfcie) ale dosyć cienko. Naklejam na balsę lub sklejkę a potem wycinam już nożem lub włośnicą jadąc po wydruku. Potem odrywam papierowy szablon od gotowego elementu. Schodzi bardzo łatwo i nie zostawia śladów. Kleję bezpośrednio przed wycinaniem, tak że papier nie był nigdy dłużej przyklejony niż pół godziny. Nie wiem jaki efekt będzie przy innym kleju. Ja od razu trafiłem na taki co łatwo puszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Prosta i tania metoda.Ostatnio zastosowałem.Kupiłem taśmę dwustronną do wykładzin, wycinam rysunek elementu wydrukowany na papierze, podklejam taśmą dwustronną, przyklejam do balsy lub sklejki i wycinam piłką włosową.Taśma z łatwością odchodzi od sklejki lub balsy.Rolka kosztuje około 5 zł.Czysto i łatwo.Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.