Skocz do zawartości

Zainteresowania...


Barlu

Rekomendowane odpowiedzi

Z moich doświadczeń wynika, że dużo łatwiej jest pójść później spać. Wstać trzeba tak czy siak, bo dzieci, praca, łotwer. Ostatnio przeciągnęło mi się odpalanie generatora i zamiast o 2-giej poszedłem spać o 4-tej. Inna sprawa, że wstaję ok 9-tej. Więc nawet przez te pięć godzin snu to jeszcze zdążę się wyspać. Mam też tą komfortowa sytuację, że pracuję w domu i raz, że te 2-3 godziny, które poświęciłbym na dojazdy są moje, to dwa że czasem jestem tak zorany, że o 17-tej muszę glebnąć na wykładzinę w gabinecie i pół godziny się przespać (co regeneruje mnie całkowicie). Nie wyobrażam sobie w związku z tym połączenia mojego trybu życia z pracą na etacie. No chyba że byłbym "derektorem" i miał w gabinecie leżankę, a przed gabinetem sekretarkę mówiącą "Pan dyrektor ma ważną naradę". Ale wywalili by mnie za spanie po kątach zanim bym tym "derektorem" został

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zaimponowałeś mi autentycznie "Mieczotronix" /dobrze to napisałem?, a może prościej by było, gdyby w podpisie był np. Romek, Tomek lub Atomek? :D/ tą wyliczanką zainteresowań. Potęga! Z drugiej strony dobrze, że napisałeś o organizacji swego czasu, który Ci daje nasza ziemska doba, gdyż sądzę, że w przeciwnym wypadku spotkałbyś się jeżeli nie z masą pytań typu: "jak ty to robisz?", to przynajmniej z dużym sceptycyzmem i niedowierzaniem. W przynajmniej jednym punkcie jesteśmy całkowicie zgodni: żądnej państwowej posady i żadnego "pana kierownika" nad głową! I na Twoim miejscu będąc, nie próbowałbym nawet na jotę modyfikować czy próbować zmieniać czyichkolwiek przekonań.

Bardzo niebezpieczne zajęcie, bo łatwo rodzi wrogów i w sumie niczego w statystycznej masie nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja akurat modelarstwem RC zajmuje sie króciutko bo może z 4 miesiące.Za młodu coś tam kleiłem (Mały Modelarz RLZ) no a teraz zaraziłem się troszeczkę lataniem bez kabla :) Z kablem tez jeszcze próbowałem :P

 

Na co dzień raczej na weekend zamieniam się w realizatora dźwięku.Duże moce, kable, mikrofony itp. to jest to co mnie kręci 8) Z resztą cała technika estradowa jest moim konikiem.Mam wielkie szczęście pracować w tym zawodzie.

 

Muzyka jest cały czas obok mnie, gram na gitarze.Probuje swoich sił również na basie, perkusji, klawiszach, trąbce, harmonii i co mi tylko wpadnie w ręce.Nie znaczy to, że na tym wszystkim potrafię grać :P Ja tylko Probuje :)

 

Poza tym jest jeszcze wiele innych rzeczy które mnie bawią ale nie specjalnie poświęcam energie aby się zagłębiać w tych dziedzinach.Np. Kuchnia wegeteriańska, elektronika, motoryzacja, snooker(tylko w TV), pool bilard (czasami wraz z piwkiem)...Coś by się znalazło jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Robotyka

- Modelarstwo (niestety na 2 miejscu bo ostatnio sporo się działo ze mną i robotami a to zabrało cały mój czas. Na szczęście już niedługo pozycja się zmieni :) )

- Elektronika

- Ogólnie pojęte majsterkowanie

 

A co do robotyki - niedługo będę miał prośbę :oops: ale o tym napiszę kiedy indziej na forum. Dla ciekawskich rzucę hasło "nyana botball" (google zaprasza:P ) oraz jedno zdjęcie (duże, ale na mniejszym nie widać detali :) ): http://nyana.ath.cx/nyana/nasa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja się dopiszę:

1. modelarstwo

2. łączność radiowa amatorska i profesjonalna. W sobotę mam egzamin na licencję amatorską - już się stresuję jak fix

3. elektronika

4. zabytkowe motocykle

5. fotografia cyfrowa

6. studiowanie forów internetowych :D

7. wszystko co mnie zaciekawi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś wspomniał, gdyby nie zainteresowania, trzeba byłoby się powiesić z braku zajęcia (mimo pracy).

Może wymienię tylko te, którym nie pozwalam się zakurzyć :)

 

1. Speleologia (trochę poważniejsza) z eksploracją.

2. Turystyka górska i wspinaczka linowa

3. Poszukiwanie przy pomocy sprzętu elektronicznego przedmiotów ukrytych, lub porzuconych (głównie I wojna i wszystkie monetki) (powiązane z pkt.5)

4. Modelarstwo (rc, odrobinę redukcyjnego)

5. Historia regionu (taki mikropatriotyzm)

6. Motoryzacja, mechanika, technika (uruchomię każdy silnik).

7. Informatyka, książki, poezja, muzyka, geologia, rośliny i zwierzęta, gwiazdy, kuchnia, wina, nurkowanie, i wiele innych. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jazda konna w stylu western (ojciec mnie wciągnął),

2.RC Samoloty,

3.Ogólnie lotnictwo, mam zamiar kształcić się w tym kierunku.

4.Motocykle (motocross)

5.Lubię czasem sobie usiąść i pomyśleć (pofilozofować) czasem jak się zasiedze to troche czasu zleci :roll:

I jeszcze by się kilka rzeczy znalazło ale mi teraz do głowy nie chcą wrócić :P . Ogólnie na brak zajęć nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja oprócz modeli to bardzo lubię popykać w siatkę, uwielbiam gotować a zwłaszcza piec ciasta (LOL), czasem grywam w noge, lubie pojeździć na rowerku, interesują mnie samochody a zwłaszcza lata 70 głównie Muscle Car (nie wiem czy dobrze napisałem), bardzo chciałbym kształcić się w kierunku właśnie lotnictwa (moim marzeniem jest dostać się do WATu w Warszawie, na wydział mechatroniki, czyli budowy statków powietrznych, uzbrojenie lotnicze itp., choć nie wiem czy się uda i czy fundusze na to pozwolą :( ) i tak jak już ktoś mówił lubie sobie poleżeć i podumać nad różnymi sprawami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kilka osób interesuje się akwarystyką :D

A oto moje zainteresowania

* Modelarsto lotnicze RC

* Akwarystyka 112l

Tak wyglądało wcześniej

29adebbe409d115am.jpg

Tak obecnie

7c4263b4bf910354m.jpg

A tu Pielęgnica Meeka i Neon :D

7fbc37f215736822m.jpg

I któtki filmik

http://pl.youtube.com/watch?v=5biqFPCYGi8

 

* Komputery a zwłaszcza szperanie po necie :rotfl:

* wcześniej wędkarstwo, teraz mniej, może z braku czasu.

I to by było chyba wszystko co lubie najbardzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajne macie zainteresowania, może ja trochę napisze o swoich:

-Modelarstwo RC i kartony

-Polskie Samochody (czasy PRL) tj. Warszawa, Syrenka, Żuk (szczególnie ze stara kabina, marze o takim w skali 1:1) itd.

-rower

-Piłka Nożna i trochę koszykówka

-Informatyka

-Akwarystyka :) Mam akwarium 100L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.