Skocz do zawartości

Zainteresowania...


Barlu

Rekomendowane odpowiedzi

No to ja powiem o swoich zainteresowaniach:

- siedzę przed TV całe dnie ; ]

- na dworze imprezuje z kumplami

- uwodzę fajne laski ;]

- zwiedzam tajniki hakerstwa, crackingu i wszystkiego co związane z hakerstwem

1 kompa dostałem w wieku 5 lat! ;]

- jeżdżę na rowerze(w terenie : ])

- gram w nogę

- parkour

- wydaje kasę na modelarstwo

- lotnictwo

- lenie się w domu

- spędzam wolny czas z kumplami i z dziewczynami ;]

- jeżdżę samochodem mojego taty (opinia mojego taty:"Ty się nadajesz na kierowce wyścigowego!!")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Anonymous

1. Muzyka słuchana

2. Muzyka wykonywana (w sumie to dopiero nauka od 5 miesięcy: gitara, harmonijka, i ciągnie do perkusji od 1,5 roku :twisted: )

3. Czarnobyl :twisted:

4. Modelarstwo (coraz mniej, albo jakiś kryzys od 2 miesięcy :P )

5. Jak jest okazja to chętnie pogram w piłkę siatkowa, szczypiorniaka, popływam.

 

Tak właściwie to na pierwszym miejscu znajdują się przyjaciele, a szególnie przyjaciółka :) Ale ostatnio szczególnie muzyka... :D

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chudy z Q3 - w tym wieku to my wszyscy mielismy podobne marzenia ! ... :oops:

a tak na prawde to czym sie zajmujesz ?...zdecyduj ...bo nie mozna calymi dniami sie "lenic" i patrzec na TV ,a jednoczesnie latac za dziewczynami.... :mrgreen: jak starcza Ci na to czasu ? Jestes geniuszem wykorzystania 24 GODZIN ....a gdzie szkola ?

Chyba cos bajasz.... :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to jeszcze żeglowanie, ale takie bardziej rekreacyjne, czyli ciepłe morza preferuję, no i zeszłoroczny nabytek - klasyczny roadster mazda MX-5 NA (podnoszone oczka). Jazda bez dachu (topless) to najlepszy antydepresant jaki znam :), i jakieś laski też by się pewnie wyrwało hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chudy_z_Q3

modelarz

 

Wiek: 14

- uwodzę fajne laski ;]

 

o stary w tym wieku :rotfl: :rotfl: :rotfl: a mama wie o tym ;D

 

W szkole gadam z fajnymi ,a o sztuce uwodzenia może wiedzieć każdy wystarczy znać taki jeden portal...

ja mamie nic nie mówię ;]

a jak siedzę przeważnie przed kompem to pisze z dziewczynami a czasem z jakąś fajną która się podoba mi to można się spotkać? Co nie. A nauka? No uczę się ale często mnie nie ma w szkole z powodu chorób itp. ale teraz mnie nie było w 2007 do listopada.;/bo miałem poważnie połamaną nogę;/

ale TV to teraz prawie wo gule ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.