Skocz do zawartości

Zainteresowania...


Barlu

Rekomendowane odpowiedzi

Z moich doświadczeń wynika, że dużo łatwiej jest pójść później spać. Wstać trzeba tak czy siak, bo dzieci, praca, łotwer. Ostatnio przeciągnęło mi się odpalanie generatora i zamiast o 2-giej poszedłem spać o 4-tej. Inna sprawa, że wstaję ok 9-tej. Więc nawet przez te pięć godzin snu to jeszcze zdążę się wyspać. Mam też tą komfortowa sytuację, że pracuję w domu i raz, że te 2-3 godziny, które poświęciłbym na dojazdy są moje, to dwa że czasem jestem tak zorany, że o 17-tej muszę glebnąć na wykładzinę w gabinecie i pół godziny się przespać (co regeneruje mnie całkowicie). Nie wyobrażam sobie w związku z tym połączenia mojego trybu życia z pracą na etacie. No chyba że byłbym "derektorem" i miał w gabinecie leżankę, a przed gabinetem sekretarkę mówiącą "Pan dyrektor ma ważną naradę". Ale wywalili by mnie za spanie po kątach zanim bym tym "derektorem" został

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zaimponowałeś mi autentycznie "Mieczotronix" /dobrze to napisałem?, a może prościej by było, gdyby w podpisie był np. Romek, Tomek lub Atomek? :D/ tą wyliczanką zainteresowań. Potęga! Z drugiej strony dobrze, że napisałeś o organizacji swego czasu, który Ci daje nasza ziemska doba, gdyż sądzę, że w przeciwnym wypadku spotkałbyś się jeżeli nie z masą pytań typu: "jak ty to robisz?", to przynajmniej z dużym sceptycyzmem i niedowierzaniem. W przynajmniej jednym punkcie jesteśmy całkowicie zgodni: żądnej państwowej posady i żadnego "pana kierownika" nad głową! I na Twoim miejscu będąc, nie próbowałbym nawet na jotę modyfikować czy próbować zmieniać czyichkolwiek przekonań.

Bardzo niebezpieczne zajęcie, bo łatwo rodzi wrogów i w sumie niczego w statystycznej masie nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja akurat modelarstwem RC zajmuje sie króciutko bo może z 4 miesiące.Za młodu coś tam kleiłem (Mały Modelarz RLZ) no a teraz zaraziłem się troszeczkę lataniem bez kabla :) Z kablem tez jeszcze próbowałem :P

 

Na co dzień raczej na weekend zamieniam się w realizatora dźwięku.Duże moce, kable, mikrofony itp. to jest to co mnie kręci 8) Z resztą cała technika estradowa jest moim konikiem.Mam wielkie szczęście pracować w tym zawodzie.

 

Muzyka jest cały czas obok mnie, gram na gitarze.Probuje swoich sił również na basie, perkusji, klawiszach, trąbce, harmonii i co mi tylko wpadnie w ręce.Nie znaczy to, że na tym wszystkim potrafię grać :P Ja tylko Probuje :)

 

Poza tym jest jeszcze wiele innych rzeczy które mnie bawią ale nie specjalnie poświęcam energie aby się zagłębiać w tych dziedzinach.Np. Kuchnia wegeteriańska, elektronika, motoryzacja, snooker(tylko w TV), pool bilard (czasami wraz z piwkiem)...Coś by się znalazło jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Robotyka

- Modelarstwo (niestety na 2 miejscu bo ostatnio sporo się działo ze mną i robotami a to zabrało cały mój czas. Na szczęście już niedługo pozycja się zmieni :) )

- Elektronika

- Ogólnie pojęte majsterkowanie

 

A co do robotyki - niedługo będę miał prośbę :oops: ale o tym napiszę kiedy indziej na forum. Dla ciekawskich rzucę hasło "nyana botball" (google zaprasza:P ) oraz jedno zdjęcie (duże, ale na mniejszym nie widać detali :) ): http://nyana.ath.cx/nyana/nasa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja się dopiszę:

1. modelarstwo

2. łączność radiowa amatorska i profesjonalna. W sobotę mam egzamin na licencję amatorską - już się stresuję jak fix

3. elektronika

4. zabytkowe motocykle

5. fotografia cyfrowa

6. studiowanie forów internetowych :D

7. wszystko co mnie zaciekawi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś wspomniał, gdyby nie zainteresowania, trzeba byłoby się powiesić z braku zajęcia (mimo pracy).

Może wymienię tylko te, którym nie pozwalam się zakurzyć :)

 

1. Speleologia (trochę poważniejsza) z eksploracją.

2. Turystyka górska i wspinaczka linowa

3. Poszukiwanie przy pomocy sprzętu elektronicznego przedmiotów ukrytych, lub porzuconych (głównie I wojna i wszystkie monetki) (powiązane z pkt.5)

4. Modelarstwo (rc, odrobinę redukcyjnego)

5. Historia regionu (taki mikropatriotyzm)

6. Motoryzacja, mechanika, technika (uruchomię każdy silnik).

7. Informatyka, książki, poezja, muzyka, geologia, rośliny i zwierzęta, gwiazdy, kuchnia, wina, nurkowanie, i wiele innych. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jazda konna w stylu western (ojciec mnie wciągnął),

2.RC Samoloty,

3.Ogólnie lotnictwo, mam zamiar kształcić się w tym kierunku.

4.Motocykle (motocross)

5.Lubię czasem sobie usiąść i pomyśleć (pofilozofować) czasem jak się zasiedze to troche czasu zleci :roll:

I jeszcze by się kilka rzeczy znalazło ale mi teraz do głowy nie chcą wrócić :P . Ogólnie na brak zajęć nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja oprócz modeli to bardzo lubię popykać w siatkę, uwielbiam gotować a zwłaszcza piec ciasta (LOL), czasem grywam w noge, lubie pojeździć na rowerku, interesują mnie samochody a zwłaszcza lata 70 głównie Muscle Car (nie wiem czy dobrze napisałem), bardzo chciałbym kształcić się w kierunku właśnie lotnictwa (moim marzeniem jest dostać się do WATu w Warszawie, na wydział mechatroniki, czyli budowy statków powietrznych, uzbrojenie lotnicze itp., choć nie wiem czy się uda i czy fundusze na to pozwolą :( ) i tak jak już ktoś mówił lubie sobie poleżeć i podumać nad różnymi sprawami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kilka osób interesuje się akwarystyką :D

A oto moje zainteresowania

* Modelarsto lotnicze RC

* Akwarystyka 112l

Tak wyglądało wcześniej

29adebbe409d115am.jpg

Tak obecnie

7c4263b4bf910354m.jpg

A tu Pielęgnica Meeka i Neon :D

7fbc37f215736822m.jpg

I któtki filmik

http://pl.youtube.com/watch?v=5biqFPCYGi8

 

* Komputery a zwłaszcza szperanie po necie :rotfl:

* wcześniej wędkarstwo, teraz mniej, może z braku czasu.

I to by było chyba wszystko co lubie najbardzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajne macie zainteresowania, może ja trochę napisze o swoich:

-Modelarstwo RC i kartony

-Polskie Samochody (czasy PRL) tj. Warszawa, Syrenka, Żuk (szczególnie ze stara kabina, marze o takim w skali 1:1) itd.

-rower

-Piłka Nożna i trochę koszykówka

-Informatyka

-Akwarystyka :) Mam akwarium 100L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.