Skocz do zawartości

Zainteresowania...


Barlu

Rekomendowane odpowiedzi

No to... Jakie macie inne zainteresowania... O ile macie :lol: Moim zdaniem samo latanie, nie było by umileniem całego życia :wink: Znaczy, zima, już pustka, 0 hobby (nie licząc symulatora :roll: )... Macie jeszcze jakieś :?: :lol:

 

 

Ja to:

-gram troszkę na gitarce

-BAWIĘ SIĘ (nie żebym coś robił niebezpiecznego i niezgodnego z zasadami bezpieczeństwa) pirotechniką ;D (bawię siew swoim znaczeniu)

-lotnictwem

-ogółem chemią :devil:

-no i jak większość ludzi "trochę sportu nie zaszkodzi :mrgreen: "

 

(nie znalazłem nic takiego, a to może być interesujące)

 

 

(W takim razie ja u siebię dodam szczegóły :mrgreen: )

Ze sportu to jeżdże rowerkiem po lesie (oczywiście nie zbyt bezpieczne są te jazdy:D)

Lotnictwem- No latanie w skali 1:1, w przyszłości i ogółem wiedza:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Oczywiscie poza modelarstwem :mrgreen: uprawiam troche sportu...(Plywanie,kolarstwo gorskie,wspinaczka,szusuje na snowboardzie,strzelam rekreacyjnie na strzelnicy,wedkuje sobie) no iuwielbiam liczyc kase która mam do wydania na art. modelarskie :devil: :crazy: )

Jeszcze jedyna czynnosc która bardzo lubie to flirtowanie z fajnymi laskami :devil:

:) :wink: :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie się ostatnio hierarchia zainteresowań zmieniła... Wstyd się przyznać, ale modelarstwo jest drugie :oops: . Teraz wygląda to tak:

 

1.) Paulinka :D

2.) Modelarstwo RC (ostatnio zdecydowany nacisk kładę na DLG, szybowce z pełną mechanizacją i jak najmniejsze modele RC)

3.) Mikromodele swobodnie latające

4.) Dziwadła latające

5.) Laminaty

6.) Fizyka i astronomia

7.) Chemia

8.) Lotnictwo 1:1

9.) Akrobatyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-modelarstwo lotnicze, szkutnicze RC, i wszystko związane z lotnictwem.

2-spędzanie czasu na świeżym powietrzu-rowerek i zwiedzanie okolic.

3-I dużo więcej np.TreeClimbing(amatorsko20-30m drzewka), sport, strzelectwo itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakoś tak:

- modelarstwo (rc i kartony) i lotnictwo

- fotografia (zwana obecnie "tradycyjną" :) )

- motocykle (po troszę), ale NIE ścigole czy coś tam takiego

- wojskowość oraz II wojna światowa - jej tajemnice, itd.

- często lubię se rozmyślać o tym i tamtym :wink:

 

Czasu czasem mało, czasem więcej - w zależności od szkoły :evil: i od tego jak się wyśpi :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co mi tam - przyznam sie...

-Modelarstwo RC (co za niespodzianka)

-Wspinaczka i dziurolazenie - duza przerwa za mna, ale zaczynam planowac powrot.

-Ksiazki - czytam, czytam i czytam (co innego robic na wyjazdach?)

-Akwarystyka - z nastawieniem na roslinki - chyba sie w koncu cos udaje i zaczyna rosnac z powodu warunkow, a nie z przyzwyczajenia :rotfl:

-Jesli za hobby uznac cos na co poswiecam duzo czasu i co daje duzo frajdy - to oczywiscie musze wpisac przebywanie z Wami tu na forum.

-Najwieksze jednak zainteresowanie - rodzina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.