Skocz do zawartości

Powoli mam dość ...


-==PEGAZ==-

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli w tym temacie można się wyżalić to i ja dodam coś od siebie. Mnie denerwują sytuacje, w których osoba w wieku 12 lat zwraca uwagę o wiele starszemu użytkownikowi.

Ja powiem w ten sposób. Wszystko można robić, w zależności od sposobu jaki się robi.

Nie zawsze wiadomo z jak wiekową osobą mamy do czynienia. Tu bardziej chodzi o dojrzałość.

A topic ten to akurat stworzyłem, bo musiałem się w końcu gdzieś wyżalić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Młody sie angażuje i teraz dawanie mu za to ostrzeżenia to niemal nóż w plecy ,

 

Ja powiem w ten sposób. Wszystko można robić, w zależności od sposobu jaki się robi.

Nie zawsze wiadomo z jak wiekową osobą mamy do czynienia. Tu bardziej chodzi o dojrzałość.

A topic ten to akurat stworzyłem, bo musiałem się w końcu gdzieś wyżalić ...

 

I tymi słowami została odwzorowana moja myśl :) O to chodzi. Według mnie można komuś zwrócić uwagę, ale niech to będzie dyskretne i napisane odpowiednio. Zwyczajnie denerwuje mnie sytuacja, w której osoba mająca 15 lat pisze do starszego użytkownika (dajmy na to 30 lat) "Masz poprawić fotki", albo "Używaj przycisku edytuj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku jeżeli chodzi o mnie to nadal nie zmieniłem zdania co do pomocy młodym ( początkującym ) modelarzom którzy chcą otrzymać pomoc i tam będę pomagał w miarę możliwości ,ale widzę również że mój pomysł nie zyskał aprobaty tutejszych adminów, modów no cóż tak też bywa. Po prostu teraz trzeba przyglądać się co poniektórym userom i od razu reagować na ich niewałściwe zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-==PEGAZ==-, motyl,

nie dość, że wyżyłem się epistolarnie, to jeszcze plusika za to zarobiłem - dziękuję, to miłe :D :D :D

 

nie ma sprawy, tylko czasem ktos mądrze gada a innym doswiadczenie mówi co innego :P a tobie wyszło mądre gadanie z doświadczeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.