Skocz do zawartości

Powoli mam dość ...


-==PEGAZ==-

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy <>15-latkowie. Mam do Was prośbę:

NAUCZCIE SIĘ KORZYSTAĆ Z FORUM, FUNKCJI SZUKAJ ORAZ NAUCZCIE SIĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM.

Mam na prawdę dość niektórych pytań i ludzi którzy którzy kompletnie nie rozumieją nawet tego o co pytają. A najgorsze jest zasypywanie idiotycznymi pytaniami zarówno forum jak i maili oraz GG. Nie cierpię, kiedy spełniona przeze mnie prośba np. o plany trafia do mnie z 10 razy na gg, mail i wszystkie dostępne sposoby kontaktu. I to po dwukrotnym wysłaniu tychże planów.

 

Informuję, że upierdliwców, którzy nadużyją mojej dobrej woli dodam po pierwsze do listy "ignoruj" oraz zablokuję w każdy możliwy sposób.

 

... powoli mam dość ...

 

Z serdecznym pozdrowieniem

Ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mellow , co się stało !

Taka nagła odmiana w podejściu do tematu !

Straciłeś cierpliwość ???? :devil:

 

Pegaz nie irytuj się .

Niestety tak dziś mamy , że lotniskowiec RC ze startującymi z niego samolotami RC robi się na drugi dzień po zapisaniu się na modelarza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz elektron napisal niechodzi tutaj o wiek taki jak moj ale o kazdy...

 

Wg. Mnie powinno sie za pierwszym razem dawac ostrzezenia a za drugim ban na miesiac. Jak nie poskutkuje to "goodbye" z listy userow forum i po sprawie.... niema co sie bawic w tlumaczenie co i jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są efekty bezstresowego wychowania, gdzie dzieciakom się wmawia, że nauczyciel jest patnerem i kolegą. A g$^# prawda. Podasz takiemu rękę, to ci ramię wyrwie i jeszcze będzie pyskował, że mało. Szacunek do uczących ma być też na forum - jak nie, to wynocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w tym temacie można się wyżalić to i ja dodam coś od siebie. Mnie denerwują sytuacje, w których osoba w wieku 12 lat zwraca uwagę o wiele starszemu użytkownikowi. Wydaje mi się, że od zwracania uwagi są wyznaczone osoby na forum. Wracając do tematu ubliżania to całkowicie wydaje mi się, że ban powinien odbywać się z miejsca. Bez ostrzeżeń, trzeba najpierw pomyśleć, co się pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu masz rację , ale jest też drugie dno.

Młody sie angażuje i teraz dawanie mu za to ostrzeżenia to niemal nóż w plecy ,

"przecież wszyscy trąbią o tej ortografii ,a ja jak zwracam uwagę to nagle mam za to ostrzeżenia" .

Tu raczej delikatna prośba moderatora czy admina więcej pomoże i nie zaszkodzi temu młodemu zaangażowanemu w życie forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej denerwują takie osoby co myślą ze jak kupią aparaturę i jakiś model to odrazu będą latać nie wiedząc nawet na jakiej zasadzie lata model.

Wieczu

Wg. Mnie powinno sie za pierwszym razem dawac ostrzezenia a za drugim ban na miesiac. Jak nie poskutkuje to "goodbye" z listy userow forum i po sprawie.... niema co sie bawic w tlumaczenie co i jak...

Popieram pomysł Wiecza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilu , w ten sposób wyleciało by 95% nastolatków na forum.

A patrząc jak niektórzy się rozkręcają, to była by to strata dożo większa niż wysłanie kilkudziesięciu PM-ów.

Są za to skrajne przypadki i te oczywiście należy szybko wyłapywać i kasować .

Tu akurat każdy ma klawisz PM i podesłać link do moderatora o zainteresowanie się takim klientem z tej czy innej przyczyny .

To doskonale działa.

Jedni się poprawiają , inni lądują za burtę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znakomitym,choc trudnym przykladem jestem ja.... :mrgreen: :devil: jest ze mna juz coraz lepiej :twisted: i to dzięki tym wyslanym PW(niezliczonymi)i tymi kreskami czerwonymi.....ale niektórzy zauwazyli poprawe :) i widac ze "mlodego uzytkownika forum"mzna naprawic...oczywiscie zdazaja sie takie beznadziejnne przypadki ale na to nikt juz nie ma wplywu...wtedy to juz bez cergieliWYPAD Z BARUtakim userom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.