Jump to content

Powoli mam dość ...


-==PEGAZ==-

Recommended Posts

Posted

Drodzy <>15-latkowie. Mam do Was prośbę:

NAUCZCIE SIĘ KORZYSTAĆ Z FORUM, FUNKCJI SZUKAJ ORAZ NAUCZCIE SIĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM.

Mam na prawdę dość niektórych pytań i ludzi którzy którzy kompletnie nie rozumieją nawet tego o co pytają. A najgorsze jest zasypywanie idiotycznymi pytaniami zarówno forum jak i maili oraz GG. Nie cierpię, kiedy spełniona przeze mnie prośba np. o plany trafia do mnie z 10 razy na gg, mail i wszystkie dostępne sposoby kontaktu. I to po dwukrotnym wysłaniu tychże planów.

 

Informuję, że upierdliwców, którzy nadużyją mojej dobrej woli dodam po pierwsze do listy "ignoruj" oraz zablokuję w każdy możliwy sposób.

 

... powoli mam dość ...

 

Z serdecznym pozdrowieniem

Ja.

Posted

Pegaz i chyba nie tylko ty masz dość właśnie poinformowałem modów o kolejnym 14-letnim userze co w 1 poście już bluzga na innych ! i co najgorsze nie da sobie powiedzieć chyba zjadł wszystkie rozumy.

Posted

Jarek, problem jest taki, że takich Yntelygentów co to panie musi miec i tyle bo siem zdenerwuje to sieje strasznie - wyż demograficzny czy co. Poza tym ... jak ich odsiewać?

Posted
Bo jest taki jeden co ma lat duzo a zjadl wszystkie rozumy

Moglbys rozwinac te mysl,kogo masz na mysli ?

Tylko teraz bez wykretow-moze czas i w tych partiach wiekowych zrobic kreske-czerwona.

Posted

Mellow , co się stało !

Taka nagła odmiana w podejściu do tematu !

Straciłeś cierpliwość ???? :devil:

 

Pegaz nie irytuj się .

Niestety tak dziś mamy , że lotniskowiec RC ze startującymi z niego samolotami RC robi się na drugi dzień po zapisaniu się na modelarza .

Posted

Ja tez tak chcę

"lotniskowiec RC ze startującymi z niego samolotami RC robi się na drugi dzień po zapisaniu się na modelarza"

Kogo muszę o........ żeby coś takiego robić????

Posted

Jak juz elektron napisal niechodzi tutaj o wiek taki jak moj ale o kazdy...

 

Wg. Mnie powinno sie za pierwszym razem dawac ostrzezenia a za drugim ban na miesiac. Jak nie poskutkuje to "goodbye" z listy userow forum i po sprawie.... niema co sie bawic w tlumaczenie co i jak...

Posted

To są efekty bezstresowego wychowania, gdzie dzieciakom się wmawia, że nauczyciel jest patnerem i kolegą. A g$^# prawda. Podasz takiemu rękę, to ci ramię wyrwie i jeszcze będzie pyskował, że mało. Szacunek do uczących ma być też na forum - jak nie, to wynocha.

Posted
Szacunek do uczących ma być też na forum - jak nie, to wynocha.

 

Heh .. Ładziak ... Takie właśnie powinno być motto tego forum (no może drugie motto).

Za to rzeczywiście należy się punkcik "pomógł".

Posted

Jeżeli w tym temacie można się wyżalić to i ja dodam coś od siebie. Mnie denerwują sytuacje, w których osoba w wieku 12 lat zwraca uwagę o wiele starszemu użytkownikowi. Wydaje mi się, że od zwracania uwagi są wyznaczone osoby na forum. Wracając do tematu ubliżania to całkowicie wydaje mi się, że ban powinien odbywać się z miejsca. Bez ostrzeżeń, trzeba najpierw pomyśleć, co się pisze.

Posted

No tu masz rację , ale jest też drugie dno.

Młody sie angażuje i teraz dawanie mu za to ostrzeżenia to niemal nóż w plecy ,

"przecież wszyscy trąbią o tej ortografii ,a ja jak zwracam uwagę to nagle mam za to ostrzeżenia" .

Tu raczej delikatna prośba moderatora czy admina więcej pomoże i nie zaszkodzi temu młodemu zaangażowanemu w życie forum.

Posted

Mnie najbardziej denerwują takie osoby co myślą ze jak kupią aparaturę i jakiś model to odrazu będą latać nie wiedząc nawet na jakiej zasadzie lata model.

Wieczu

Wg. Mnie powinno sie za pierwszym razem dawac ostrzezenia a za drugim ban na miesiac. Jak nie poskutkuje to "goodbye" z listy userow forum i po sprawie.... niema co sie bawic w tlumaczenie co i jak...

Popieram pomysł Wiecza :D

Posted

Kamilu , w ten sposób wyleciało by 95% nastolatków na forum.

A patrząc jak niektórzy się rozkręcają, to była by to strata dożo większa niż wysłanie kilkudziesięciu PM-ów.

Są za to skrajne przypadki i te oczywiście należy szybko wyłapywać i kasować .

Tu akurat każdy ma klawisz PM i podesłać link do moderatora o zainteresowanie się takim klientem z tej czy innej przyczyny .

To doskonale działa.

Jedni się poprawiają , inni lądują za burtę.

Posted

znakomitym,choc trudnym przykladem jestem ja.... :mrgreen: :devil: jest ze mna juz coraz lepiej :twisted: i to dzięki tym wyslanym PW(niezliczonymi)i tymi kreskami czerwonymi.....ale niektórzy zauwazyli poprawe :) i widac ze "mlodego uzytkownika forum"mzna naprawic...oczywiscie zdazaja sie takie beznadziejnne przypadki ale na to nikt juz nie ma wplywu...wtedy to juz bez cergieliWYPAD Z BARUtakim userom

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.