Skocz do zawartości

STAROGRÓD - Klif Wiślany


Gość horn3t
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jak to mawiają starzy "zboczeńcy" Starogród zaliczony dmuchało, padało, i się latało było fajowo - bardzo udany poranek :D

 

 i jeszcze pewnie dojdą zdjęcia Doroty-Jacka :)

 

DSC_9389_zpsjv3vhgve.jpg
DSC_9387_zpshecz7ryt.jpg
DSC_9372_zpslejast6n.jpg
DSC_9355_zpsozexbtqk.jpg
DSC_9345_zpstndxsre7.jpg
DSC_0032_zps9zpk82aw.jpg
DSC_0029_zpsgb87ahh2.jpg
DSC_0020_zpsuayfi40k.jpg
DSC_0019_zpshen3rgom.jpg
DSC_0006_zpsej50simk.jpg
DSC_0005_zpsbsqg2tks.jpg
DSC_0001_zpsilygd97l.jpg
DSC_9997_zps6q7p4wah.jpg
DSC_9326_zps2dqlgvv5.jpg
DSC_9325_zps7irmedtt.jpg
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś od rana pogoda płatała figle. Wiatr był, ale co chwile były chmury z których miało padać i do południa dałem sobie spokój. Po obiadku  nie wytrzymałem i pojechałem do Starogrodu. Warunki dobre :D . Wiało 7-10m/s, tylko odchyłki były zawsze w jedną stronę, a dziś w oby dwie :) Idealna pogoda do oblotu nowego nabytku :D

DSC09468.jpg

DSC09470.jpg

DSC09504.jpg

DSC09544.jpg

DSC09546.jpg

DSC09553.jpg

DSC09577.jpg

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULUJĘ    JACKU   piękny.  Twój  RESPEKT.....bylem spakowany do Ciebie  ale  polatałem  u siebie - bajecznie  "KIEROWNIKowym TOXIKIEM   / od 9-tej do 15-tej / ..wiatr odchylał się z uplywem czasu na polnoc ...raz  dymał super  potem cichł...biegałem   ze zmianą  balastu   / jak dobrze mieć kilka szt.  bagnetów  z  balastem  o roznych wagach - Jurek -dzieki ../.  IMG_1488.jpg

 
IMG_1493.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po cholere Ci kilka bagnetow. Przeciez balast sie wyciaga, a spieszyc sie nie musisz.

Kiepsko wylądował.

 

4 bagnety z stopniowanyną wagą balastu...potrzebujesz : i  masz   po co mam na wietrze  na którym ledwo dochodzę do krawędzi   wybałuszać zalzawione slepia...i pakować  wagę.   ;)   zapraszam na Lubstów  ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.