Skocz do zawartości

Cześć!


GrzesiekM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Mam na imię Grzesiek.

 

Jak byłem bardzo młody, latałem na szybowcach. Niestety, tylko dwa sezony, gdyż zmiany systemowe drastycznie wpłynęły na losy mojego aeroklubu. Do prawdziwego latania już nie wróciłem, może kiedyś...

 

Od roku latam na wszystkim co się da ;-) Zacząłem, a jakże, od szybowca. Równolegle, z pewną nieśmiałością popróbowałem latania helikopterem 450. Później był samolot, trener. Ostatnio moją pasją jest mały quad DJI Phantom. Jest to pomost z moją drugą pasją - fotografią i filmowaniem. Phantom jest więc modelem do popołudniowego polatania w parku, jak i do zabrania na wycieczkę w góry.

 

Reasumując, na stanie są dwa skrzydlaki (szybowieci i trener), dwa śmiglaki (180 i 450) oraz quad.

 

Aktualnie planuję skonfigurowanie zestawu FPV, usystematyzowanie kwestii aparatury oraz w głowie mam budowę większych modeli - heksy i jakiegoś dużego szybowczyka.

 

Dość dużo - jak dotąd - skorzystałem z forum. Mam nadzieję, że uda mi się uzyskać dalszą, praktyczną wiedzą, a być może z czasem coś doradzić innym.

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie,

 

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.