Skocz do zawartości

Chcę kupić jakiś tani odtwarzacz DVD-DVX


-==PEGAZ==-

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie ... przeglądałem już xxx stron, fora i inne i już się kompletnie pogubiłem.

Szukam jakiegoś taniego (do 200zł) stacjonarnego odtwarzacza DVD/DIVX. Nie zależy mi na czymś super (bo wtedy brałbym KISS-a).

Po prostu ma to być odtwarzałka bajek dla dzieciaka. Fajnie by było jakby miał jeszcze USB.

Ma ktoś jakieś doświadczenie w tym temacie ? Jakich odtwarzarek używacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 4 tygodnie temu kupiłem w Kauflandzie takie cudo i to nawet "polskie" /pewnie w Polsce poskładane z chińszczyzny/ za całe 159.99. Gostek, któremu to kupiłem /zobowiązania biznesowe/ nic nie narzeka, a wręcz śmię twierdzić, że jest bardzo zadowolony :D . Może więc tam należy się udać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiwa, Bellwood (to to samo) - najlepiej wersję z USB - można odtwarzać filmy z pendrive'a

Ewentualnie nieśmiertelna Manta - byle nie wersja Basic. Z tym że ostatnio Chińczycy z tej fabryki jakby zeszli w dół z jakością.

Wszystkie do kupienia w cenie około 150 zł.

 

Edycja: obecnie mam Wiwę i dlatego ją chwalę. Wytrzymała dwa lata intensywnej eksploatacji i odchodzi w niebyt tylko dla tego że nie obsługuje nowych kodeków (H264/X264)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również potwierdzam, Wiwa odtwarza praktycznie wszystko(oprócz płyt chodnikowych i winylowych jak stwierdził sprzedawca :wink: ) a dodatkowo sam możesz sobie wybierać jakie chcesz napisy-jeśli jest taka potrzeba ( w niektórych nie ma takich opcji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.