GEX999 Posted August 30, 2013 Posted August 30, 2013 Mam do Was pytanie. Jak rozróżnić, która to żywica, a który przyspieszacz w takim kleju: http://m.budujmy.eu/product-pol-341-Pattex-Repair-Epoxy-Metal-Klej-epoksydowy-25-ml.html ? Dodam, że jedna część jest trochę bardziej żółta od drugiej...
Wojtass_nt Posted August 30, 2013 Posted August 30, 2013 Pytanie- po co? Jeśli dasz za mało utwardzacza to bardzo możliwe, że żywica nigdy nie stwardnieje całkowicie.
GEX999 Posted August 30, 2013 Author Posted August 30, 2013 No właśnie tutaj jest problem. Nałożyłem dzisiaj trochę tego kleju, ale nie stwardniał, więc pomyślałem, że mogę dołożyć samego uteardzacza.
Maciek M Posted August 31, 2013 Posted August 31, 2013 Te kleje miesza się w proporcjach 1:1 po to jest ta strzykawka.
GEX999 Posted September 1, 2013 Author Posted September 1, 2013 Tyle to wiem, ale przy małych ilościach może być problem z 1:1 . A tak na przyszłość, to bardziej żółte to przyspieszacz.
wapniak Posted September 1, 2013 Posted September 1, 2013 Przy małych ilościach wyciska się dwie "kupki" obok siebie i potem miesza.
Francka Posted September 15, 2013 Posted September 15, 2013 Tyle to wiem, ale przy małych ilościach może być problem z 1:1 . A tak na przyszłość, to bardziej żółte to przyspieszacz. Czyli to rzadkie , gęsta jest zawsze żywica
Recommended Posts