Jump to content

Klej epoksydowy- pytanie


Recommended Posts

Posted

No właśnie tutaj jest problem. Nałożyłem dzisiaj trochę tego kleju, ale nie stwardniał, więc pomyślałem, że mogę dołożyć samego uteardzacza.

Posted

Tyle to wiem, ale przy małych ilościach może być problem z 1:1 ;). A tak na przyszłość, to bardziej żółte to przyspieszacz.

  • 2 weeks later...
Posted

Tyle to wiem, ale przy małych ilościach może być problem z 1:1 ;). A tak na przyszłość, to bardziej żółte to przyspieszacz.

Czyli to rzadkie , gęsta jest zawsze żywica

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.